Nowe produkty w rodzinie Netwrix
Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Netwrix

netwrix-logo-new.png

Netwrix Corporation to wysoko wyspecjalizowany dostawca rozwiązań z zakresu kontroli zmian w infrastrukturze IT. Audyt zmian jest rdzeniem kompetencji firmy Netwrix co potwierdza najszersze portfolio produktów dedykowanych do audytu w środowiskach IT. Firma została założona w 2006 roku i w ciągu kilku lat została liderem runku audytu zmian o czym świadczy ponad jedenaście tysięcy zadowolonych klientów na całym świecie. Siedziba firmy znajduje się w Stanach Zjednoczonych. Netwrix widnieje również od 2012 roku wśród najszybciej rozwijających się firm z zakresu oprogramowania w Ameryce według corocznego notowania Inc. 500 opublikowanym przez Inc. Magazine.


Lista produktów producenta

netwix-data-classification-logo.png
Netwrix Data Classification

Klasyfikacja danych jest krytyczną częścią każdego programu bezpieczeństwa i zgodności informacji. Polega na identyfikacji typów danych, które organizacja przechowuje i przetwarza, oraz wrażliwości tych danych na podstawie zestawów reguł. Dla przykłądu klasyfikacja danych jest często używana do identyfikacji danych regulowanych przez standardy zgodności, takie jak HIPAA lub RODO.

Czytaj dalej

netwrixauditorlogonew.png
Netwrix Auditor

Audyt zmian jest jednym z kluczowych elementów dla utrzymania bezpieczeństwa w infrastrukturze IT oraz pełnej zgodności z obowiązującymi regulacjami. Bez skutecznego oraz wygodnego śledzenia zmian i nieustannego ich przeglądu w systemach i aplikacjach firmy ryzyko utraty kontroli nad bezpieczeństwem danych mocno wzrasta. Nieautoryzowane, niechciane i złośliwe zmiany w infrastrukturze IT mogą mieć ogromny wpływ na działanie firmy. Ponadto audyt zmian jest podstawą wszystkich głównych regulacji zgodności.

Czytaj dalej

1