Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Netwrix

netwrix-logo-new.png

Netwrix Corporation to wysoko wyspecjalizowany dostawca rozwiązań z zakresu kontroli zmian w infrastrukturze IT. Audyt zmian jest rdzeniem kompetencji firmy Netwrix co potwierdza najszersze portfolio produktów dedykowanych do audytu w środowiskach IT. Firma została założona w 2006 roku i w ciągu kilku lat została liderem runku audytu zmian o czym świadczy ponad jedenaście tysięcy zadowolonych klientów na całym świecie. Siedziba firmy znajduje się w Stanach Zjednoczonych. Netwrix widnieje również od 2012 roku wśród najszybciej rozwijających się firm z zakresu oprogramowania w Ameryce według corocznego notowania Inc. 500 opublikowanym przez Inc. Magazine.


Lista produktów producenta

netwrix-sbpam-logo.png
Netwrix Privilege Secure

Netwrix SbPAM to rozwiązanie nowej generacji PAM, które skupia się na kontroli czynności, które muszą być wykonane, a nie na mapowaniu dostępu do kont uprzywilejowanych.

Czytaj dalej

netwix-policypak-logo.png
Netwrix PolicyPak

Netwrix PolicyPak - uproszczone zarządzanie, bezpieczeństwo, automatyzacja i raportowanie dzięki wydajnym pakietom zasad, które integrują się "wszędzie tam, gdzie pracują użytkownicy".

Czytaj dalej

netwix-data-classification-logo-2022.png
Netwrix Data Classification

Klasyfikacja danych jest krytyczną częścią każdego programu bezpieczeństwa i zgodności informacji. Polega na identyfikacji typów danych, które organizacja przechowuje i przetwarza, oraz wrażliwości tych danych na podstawie zestawów reguł. Dla przykłądu klasyfikacja danych jest często używana do identyfikacji danych regulowanych przez standardy zgodności, takie jak HIPAA lub RODO.

Czytaj dalej

netwix-auditor-logo.png
Netwrix Auditor

Audyt zmian jest jednym z kluczowych elementów dla utrzymania bezpieczeństwa w infrastrukturze IT oraz pełnej zgodności z obowiązującymi regulacjami. Bez skutecznego oraz wygodnego śledzenia zmian i nieustannego ich przeglądu w systemach i aplikacjach firmy ryzyko utraty kontroli nad bezpieczeństwem danych mocno wzrasta. Nieautoryzowane, niechciane i złośliwe zmiany w infrastrukturze IT mogą mieć ogromny wpływ na działanie firmy. Ponadto audyt zmian jest podstawą wszystkich głównych regulacji zgodności.

Czytaj dalej

1