Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Bazy danych

Baza danych (ang. database) — zbiór danych o określonej strukturze wraz z systemem zarządzania, dzięki czemu możliwe jest szybkie ich przetwarzanie (aktualizowanie, dopisywanie, edytowanie, wyszukiwanie, udostępnianie). Obecnie przedsiębiorstwa przetrzymują w bazach danych tysiące różnego rodzaju informacji. Transakcje, dokumenty, dane kontrahentów, numery telefonów. Tysiące pozycji, które znacząco ułatwiają funkcjonowanie firmy. Baza danych stałą się centralnym elementem systemu informatycznego nowoczesnej firmy każdej wielkości.

Wielu przedsiębiorców nie zdaje sobie sprawy, że powodzenie prowadzonego przez nich biznesu uwarunkowane jest w dużym stopniu przez możliwość szybkiego dostępu do informacji i bezpiecznego ich przechowywania. Bazy danych stanowią podstawę funkcjonowania m.in. systemów wspomagających zarządzanie (ERP) czy odpowiedzialnych za utrzymanie relacji z klientem (CRM).

W naszej ofercie proponujemy narzędzia dedykowane do baz danych i przeznaczone dla deweloperów do tworzonych przez nich aplikacji.

netwrix-logo-new.png
devart-logo-new.png
conquest-logo.png
redgate_logo.jpg
allaround-logo-new.png
navicat-logo.png
ems-logo.png