Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Netwrix Data Classification

netwix-data-classification-logo-2022.png

Klasyfikacja danych jest krytyczną częścią każdego programu bezpieczeństwa i zgodności informacji. Polega na identyfikacji typów danych, które organizacja przechowuje i przetwarza, oraz wrażliwości tych danych na podstawie zestawów reguł. Dla przykłądu klasyfikacja danych jest często używana do identyfikacji danych regulowanych przez standardy zgodności, takie jak HIPAA lub RODO.

Netwrix Data Classification jest w stanie przeszukać firmową infrastrukturę IT aby znaleźć wrażliwe treści, takie jak dane finansowe, dokumentacje medyczne i inne informacje zawierające dane osobowe, zarówno lokalnie, jak i w chmurze. Cenną funkcją jest możliwość automatycznej kwarantanny dla krytycznych lub wrażliwych dane przechowywanych w niezabezpieczonych lokalizacjach lub dostępnych dla dużych grup użytkowników. Wszystkie dane firmy – czy to ustrukturyzowane, czy nieustrukturyzowane – można sklasyfikować i „przesunąć” do bezpiecznych obszarów za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Oczywiście w procesie nie dochodzi do utraty danych.

Dzięki Netwrix Data Classification organizacje są w stanie:

• Łatwo wypełnić zobowiązania dotyczące prywatności. Netwrix Data Classification umożliwia organizacjom szybkie reagowanie na żądania dostępu do danych osobowych, zgodnie z wymogami nowoczesnych przepisów, a tym samym uniknięcie wysokich kar oraz szkód dla reputacji. Kierownicy ds. prywatności i zgodności mogą ustanowić spójny przepływ pracy w celu reagowania na nadchodzące DSAR i łatwo monitorować status każdej sprawy.

• Obniżyć koszty zarządzania DSAR (Data Subject Access Request). Organizacje mogą zwolnić budżet na długoterminowe projekty strategiczne, automatyzując proces wyszukiwania i eksportowania wszystkich danych osobowych związanych z daną osobą. Co więcej, łatwy w użyciu interfejs DSAR umożliwia zespołom prawnym, zajmującym się ochroną prywatności i innym zespołom niezwiązanym z IT samodzielne spełnianie żądań, bez specjalnego przeszkolenia lub wiedzy eksperckiej na temat systemów informatycznych.

• Wzmocnić bezpieczeństwa danych przechowywanych w chmurze. Organizacje mogą teraz automatycznie wykrywać i oznaczać pliki przechowywane w systemach Box i Dropbox, aby umożliwić bezpieczne udostępnianie danych i współpracę pracowników. Dzięki temu organizacje mogą przy znacznie mniejszym wysiłku zabezpieczyć poufne dane, które przechowują w chmurze oraz bezproblemowo przejść audyty zgodności.

Obecnie Netwrix Data Classification obejmuje swoim działaniem systemy:
- Windows File Servers
- Nutanix Files
- Dell EMC
- NetApp
- SharePoint
- Microsoft 365
- Exchange
- Google Drive
- Box
- Dropbox
- SQL Server
- PostgreSQL
- Oracle Database

trial

strona www

Ulotka ENG

Klasa sprzętu:

 PC  Serwer  Maszyna wirtualna

System operacyjny:

 Windows 7/8/10  Mac OS X 10.7, 10.8 lub 10.9  Linux
 Windows Server 2008/2012/2016  iOS  Android

Przeglądarka:

 Opera  Safari  Chrome  Firefox  Internet Explorer

Zapraszamy do zakupu produktu:

Formularz zapytania


Masz pytanie dotyczące tego produktu?
Prześlij je za pomocą formularza.
Nasz pracownik udzieli Tobie szczegółowej odpowiedzi na zadane pytania.