Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Netwrix Auditor

netwix-auditor-logo.png

Audyt zmian jest jednym z kluczowych elementów dla utrzymania bezpieczeństwa w infrastrukturze IT oraz pełnej zgodności z obowiązującymi regulacjami. Bez skutecznego oraz wygodnego śledzenia zmian i nieustannego ich przeglądu w systemach i aplikacjach firmy ryzyko utraty kontroli nad bezpieczeństwem danych mocno wzrasta. Nieautoryzowane, niechciane i złośliwe zmiany w infrastrukturze IT mogą mieć ogromny wpływ na działanie firmy. Ponadto audyt zmian jest podstawą wszystkich głównych regulacji zgodności.

Netwrix Auditor to zintegrowane rozwiązanie do automatycznego audytu całej infrastruktury IT. Bez względu na to, kto, co i gdzie zmienia, czy jest to Active Directory, serwer plików, poczta Microsoft Exchange,  macierze NetApp lub EMC, infrastruktura wirtualna czy bazy danych SQL Server - wszystko jest centralnie audytowane, a dane są skonsolidowane i przedstawione w formie wygodnych raportów. Produkt usprawnia zgodność środowiska z regulacjami RODO/GDPR, HIPAA, SOX, PCI, GLBA, FISMA oraz wielu innych.

Korzystając z technologii AuditAssurance, Netwrix Auditor generuje raporty, które zawierają pełne informacje o każdej zmianie, która zaszła w organizacji i mogą być wykorzystywane do szczegółowej analizy sądowej. W odróżnieniu od tradycyjnych rozwiązań do zarządzania logami (SIEM), Netwrix sprawia, że bardzo łatwo jest znaleźć odpowiednie odpowiedzi na kluczowe pytania: kto, co, kiedy i gdzie zmienił, a także poprzednie i nowe wartości dla zmodyfikowanych ustawień. Inną unikalną cechą technologii AuditIntelligence jest przekształcanie surowych danych w informacje które mogą być filtrowane według różnych kryteriów, takich jak imię i nazwisko osoby, która dokonała zmiany lub odczytu danych, terminie i innych parametrów.

Po większą dawkę informacji na temat produktów Netwrix zapraszamy na stronę www.netwrix.pl


 

trial

strona www

Ulotka ENG

Klasa sprzętu:

 PC  Serwer  Maszyna wirtualna

System operacyjny:

 Windows 7/8/10  Mac OS X 10.7, 10.8 lub 10.9  Linux
 Windows Server 2008/2012/2016  iOS  Android

Przeglądarka:

 Opera  Safari  Chrome  Firefox  Internet Explorer

Zapraszamy do zakupu produktu:

Formularz zapytania


Masz pytanie dotyczące tego produktu?
Prześlij je za pomocą formularza.
Nasz pracownik udzieli Tobie szczegółowej odpowiedzi na zadane pytania.