Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Netwrix PolicyPak

netwix-policypak-logo.png

Netwrix PolicyPak to nowoczesne zarządzanie komputerami stacjonarnymi dla pracowników pracujących w dowolnym miejscu. Uproszczone zarządzanie, bezpieczeństwo, automatyzacja i raportowanie dzięki wydajnym pakietom zasad, które integrują się "wszędzie tam, gdzie pracują użytkownicy".

W dzisiejszym hybrydowym środowisku pracy, użytkownicy muszą mieć dostęp do swoich komputerów stacjonarnych, laptopów i innych urządzeń w biurze, w domu, w podróży lub wirtualnie. Wiele organizacji ma jednak problemy z zarządzaniem i zabezpieczeniem swojego ekosystemu IT, ponieważ nie wszystkie systemy oprogramowania do zarządzania punktami końcowymi Windows zostały zaprojektowane z myślą o nowoczesnych scenariuszach rozproszonych. Netwrix PolicyPak umożliwia rozwiązanie wyzwań związanych z zarządzaniem i ochroną punktów końcowych wszędzie tam, gdzie użytkownicy wykonują pracę, modernizując i rozszerzając możliwości istniejących zasobów technologicznych przedsiębiorstwa.

Usuwanie uprawnień administratora lokalnego bez wpływu na produktywność
- Zmniejszenie ryzyka oprogramowania ransomware i innych zagrożeń, spełniając jednocześnie wymagania dotyczące zgodności z przepisami poprzez przydzielanie użytkownikom tylko tych uprawnień, które są im potrzebne, a nie lokalnych praw administratora.
Zmniejszenie ryzyka poprzez kontrolę korzystania z dysków wymiennych - Zapobieganie infekcjom złośliwym oprogramowaniem i utracie danych firmowych, przy ścisłej kontroli korzystania z urządzeń USB, CD-ROM i DVD.
Blokowanie ustawień aplikacji, przeglądarki i Javy - Zwiększenie bezpieczeństwa i zgodności w zakresie kontroli aplikacji, ściśle regulując ustawienia Javy, przeglądarki i aplikacji.
Określenie poziomu podstawowego i weryfikacja poprawności zasad grupy w skali globalnej - Pełna zgodność z przepisami i zmniejszenie podatności na ataki poprzez uzyskanie pewności, że ustawienia Group Policy są prawidłowo skonfigurowane i działają poprawnie.
Konfiguracja, zarządzanie i wdrażanie niestandardowych ustawień systemu operacyjnego i pulpitu - Personalizowana cyfrowa przestrzeń robocza pracowników, przy pomocy dostosowania skojarzeń plików, ekranów startowych, pasków zadań i zestawów funkcji systemu operacyjnego.
Redukcja i konsolidacja obiektów Group Policy - Eliminacja rozrostu GPO, aby środowisko Windows stało się czystsze, łatwiejsze do zarządzania i bezpieczniejsze.
Łatwe wdrażanie oprogramowania i poprawek na wszystkich punktach końcowych - Automatyczna instalacja poprawek i nowego oprogramowania, aby zapewnić aktualizację i bezpieczeństwo wszystkich biurowych i zdalnych urządzeń z systemem Windows.
Automatyzacja procesów na pulpicie i konfiguracji systemu operacyjnego - Zwiększenie produktywności użytkowników, automatyzując procesy, które ich spowalniają, w tym konfigurację systemu operacyjnego Windows.
Uproszczenie zarządzania i bezpieczeństwa punktów końcowych VDI i DaaS - Zarządzanie i zabezpieczanie wirtualnych desktopów jest równie proste jak fizycznych stacji roboczych, bez konieczności stosowania dodatkowego oprogramowania lub infrastruktury.
Zarządzanie politykami w GPMC - Konfigurowanie i zarządzanie ustawieniami polityk za pomocą znanego edytora Group Policy Management Editor.
Zarządzanie, konfiguracja i wdrażanie polityk z poziomu interfejsu 100% SaaS - Zarządzanie zarówno komputerami podłączonymi do domeny jak końcówkami poza nią przez Internet za pomocą webowego GUI PolicyPak Cloud.
Wdrażanie zasad przy użyciu bieżących narzędzi zarządzania - Netwrix PolicyPak integruje się z wieloma popularnymi narzędziami do zarządzania punktami końcowymi i UEM, w tym Microsoft Endpoint Manager i PDQ Deploy.

Dzięki trzem wersjom do wyboru, PolicyPak może uprościć zarządzanie nowoczesnymi desktopami w każdej organizacji. Platforma PolicyPak daje organizacjom o różnych wymaganiach w zakresie zarządzania i bezpieczeństwa możliwość wyboru odpowiedniej dla nich wersji.
PolicyPak Enterprise Edition zawiera każdy pakiet, każde rozwiązanie i priorytetowe wsparcie - wszystko jest wliczone w cenę.
PolicyPak Professional Edition jest elastyczny, rozszerzalny i w pełni konfigurowalny - zaprojektowany tak, aby rozwijać się wraz ze zmieniającymi się potrzebami.
PolicyPak SaaS Edition to wersja w 100% chmurowa z rozliczaniem miesięcznym lub rocznym - idealna dla zespołów IT oraz do zarządzania komputerami nie połączonymi domeną.

trial

strona www

Ulotka ENG

Klasa sprzętu:

 PC  Serwer  Maszyna wirtualna

System operacyjny:

 Windows 7/8/10  Mac OS X 10.7, 10.8 lub 10.9  Linux
 Windows Server 2008/2012/2016  iOS  Android

Przeglądarka:

 Opera  Safari  Chrome  Firefox  Internet Explorer

Zapraszamy do zakupu produktu:

Formularz zapytania


Masz pytanie dotyczące tego produktu?
Prześlij je za pomocą formularza.
Nasz pracownik udzieli Tobie szczegółowej odpowiedzi na zadane pytania.