Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Navicat Monitor 3

navicat-monitor-2023-logo.png

Monitorowanie, diagnoza oraz rozwiązywanie problemów - uzyskaj wgląd w wydajność swojej bazy danych w czasie rzeczywistym. Navicat Monitor to lekka architektura, idealna do szybkiego wdrożenia, umożliwiająca monitorowanie serwerów baz danych, które zapewnia wgląd w zasoby systemowe serwerów baz danych MySQL, MariaDB, PostgreSQL oraz SQL Server, a także baz opartych na chmurze: Amazon RDS, Amazon Aurora, Oracle Cloud, Google Cloud czy Microsoft Azure.

To wieloplatformowa aplikacja działająca na wszystkich głównych systemach operacyjnych - Windows, macOS oraz Linux. Zapewnia wysoce wydajną, bezagentową możliwość zabezpieczeń dla serwerów fizycznych, wirtualnych i chmurowych.

 

 

Pulpity nawigacyjne do monitorowania setek instancji na pierwszy rzut oka.

Pulpit Navicat Monitor ma być intuicyjny dla każdego użytkownika. Łatwe do odczytania, jednostronne podsumowanie analiz w czasie rzeczywistym dla zdrowia i wydajności wszystkich monitorowanych instancji. Istnieje możliwość zbudowania dostosowanego pulpitu do danych wskazanego serwera oraz płynna nawigację między widokami, co sprawia, że zarządzanie wszystkimi serwerami jest bezbolesne - z jednego centralnego narzędzia, niezależnie od lokalizacji.

 

 

Analiza trendów stała się prosta. Z wykresami.

Uzyskanie wglądu w wykorzystanie zasobów instancji, wydajność i zdrowie operacyjne stała się banalnie prosta. Navicat Monitor zapewnia pełny obraz instancji, zbierając i analizując informacje historyczne, wyświetlając serię wykresów służących do wizualizacji danych serwera, dzięki czemu można szczegółowo przeanalizować dane dotyczące statystyk serwera i uzyskać lepsze spojrzenie na wydajność instancji.

Podstawowa przyczyna anomalii wydajności. Zdiagnozowano.

Navicat Monitor przechwytuje dane historyczne, aby odtworzyć i zdiagnozować, czy obecne trendy różnią się od oczekiwanego zakresu normalnego. Ustawienia zaawansowane reguł alarmów pozwalają na otrzymywanie powiadomień pocztą e-mail, SMS lub SNMP, aby śledzić sposób korzystania z bazy danych i powiadamiać o wszelkich naruszeniach progów. Niezawodne funkcje raportowania i ostrzegania pomagają skupić się na tym, co ważne, aby szybko zidentyfikować problemy i odpowiednio zareagować.

Analizator kwerend znacznie ułatwia identyfikowanie kłopotliwych zapytań.

Analizator zapytań pomaga określić, w jaki sposób obsługa zasobów wpływa na czas odpowiedzi bazy danych. Jest to najszybszy sposób analizowania instrukcji SQL, identyfikowania oraz rozwiązywania problemów z wydajnością. Możliwość prześledzenia najczęstszych lub źle napisanych zapytań pozwala wyizolować główne przyczyny spowolnień skutecznie identyfikując najbardziej problematyczne instrukcje SQL.

 

pobierz wersję trial

 strona www producenta

Klasa sprzętu:

 PC  Serwer  Maszyna wirtualna

System operacyjny:

 Windows 7/8/10  Mac OS X 10.7, 10.8 lub 10.9  Linux
 Windows Server 2008/2012/2016  iOS  Android

Przeglądarka:

 Opera  Safari  Chrome  Firefox  Internet Explorer

Zapraszamy do zakupu produktu:

Formularz zapytania


Masz pytanie dotyczące tego produktu?
Prześlij je za pomocą formularza.
Nasz pracownik udzieli Tobie szczegółowej odpowiedzi na zadane pytania.