Nowe produkty w rodzinie Netwrix
Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Quest

quest-logo.png

Quest Software to globalny producent i dostawca rozwiązań informatycznych upraszczających zarządzanie systemami w środowiskach fizycznych, wirtualnych i cloud. Quest Software z siedzibą w Stanach Zjednoczonych powstał w 1987 roku, a od 1999 roku notowany jest na giełdzie Nasdaq. Obecnie firma posiada ponad 50 oddziałów w 24 krajach i zatrudnia prawie 4000 pracowników. Quest Software jest partnerem największych światowych dostawców technologii IT, takich jak Microsoft, Oracle, SAP, VMware oraz Dell.

Innowacyjne rozwiązania Quest Software pomagają zredukować koszty IT i osiągnąć większą wydajność, oferując kompleksowe zarządzanie następującymi obszarami:
• Monitorowanie Wydajności Systemów i Aplikacji
• Zarządzanie Tożsamością i Dostępem
• Ochrona Danych
• Zarządzanie Bazami Danych
• Zarządzanie Infrastrukturą Windows
• Zarządzanie Stacjami Roboczymi

W 2011 roku Quest Software został uznany liderem na rynku rozwiązań do monitorowania wydajności aplikacji w raporcie Gartnera „Magic Quadrant for Application Performance Monitoring (APM)”. Firma otrzymała dwukrotnie tytuł „Microsoft Global Independent Software Vendor (ISV) Partner of the Year”, a także „Microsoft Partner of the Year in Advanced Infrastructure Solutions, Active Directory”. Z oprogramowania Quest korzysta ponad 100 000 przedsiębiorstw i instytucji na całym świecie, w tym 87% firm z listy Fortune 500.


Lista produktów producenta

active-administrator-logo.png
Active Administrator

Active Administrator to kompletne rozwiązanie, które pozwala uprościć i zautomatyzować zarządzanie środowiskiem Microsoft Active Directory. Za pomocą jednej konsoli zapewnia pełną kontrolę kondycji, bezpieczeństwa, audytu, tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania usług AD. Wypełnia braki w funkcjonalności natywnych narzędzi do zarządzania środowiskiem domenowym. Rozwiązanie posiada dodatkowe funkcje, które monitorują wydajność i dostarczają szczegółowych informacji diagnostycznych w przejrzystym interfejsie.

Czytaj dalej

change-auditor-logo.jpg
Change Auditor

Quest Change Auditor umożliwia audyt IT w czasie rzeczywistym, dogłębną analizę śledczą i kompleksowe monitorowanie bezpieczeństwa wszystkich kluczowych zmian dokonywanych przez użytkowników i administratorów w środowiskach Microsoft Windows.

Czytaj dalej

1