Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Change Auditor

change-auditor-logo.jpg

Quest Change Auditor umożliwia audyt IT w czasie rzeczywistym, dogłębną analizę śledczą i kompleksowe monitorowanie bezpieczeństwa wszystkich kluczowych zmian dokonywanych przez użytkowników i administratorów w środowiskach Microsoft Windows.

Change Auditor zapewnia kompletny audyt IT w czasie rzeczywistym, dogłębną analizę i monitorowanie zagrożeń bezpieczeństwa w odniesieniu do wszystkich kluczowych zmian konfiguracji, użytkowników i administratorów w Microsoft Active Directory, Azure AD, Exchange, Microsoft 365, serwerach plików i innych. Change Auditor śledzi również szczegółową aktywność użytkowników w zakresie logowania, uwierzytelniania i innych kluczowych usług w całym przedsiębiorstwie, aby usprawnić wykrywanie zagrożeń i monitorowanie bezpieczeństwa. Centralna konsola eliminuje potrzebę i złożoność wielu rozwiązań do audytu IT.

Audyt środowisk hybrydowych - Pojedynczy, skorelowany widok hybrydowych środowisk Microsoft, z widocznością wszystkich zmian zarówno w środowisku lokalnym, jak i w chmurze.
Monitorowanie zagrożeń bezpieczeństwa - Audyt i blokada exploitów, takich jak kradzież danych uwierzytelniających i kopie baz danych AD, oraz identyfikacja aplikacji korzystających z uwierzytelniania za pomocą niezabezpieczonych protokołów.
Wykrywanie Golden Ticket - Wykrywanie i ostrzeganie o typowych lukach w uwierzytelnianiu Kerberos wykorzystywanych podczas ataków typu Golden Ticket / Pass-the-ticket.
Ochrona obiektów - Ochrona przed zmianami krytycznych danych w obrębie AD, Exchange i serwerów plików Windows, w tym grup uprzywilejowanych, GPO i wrażliwych skrzynek pocztowych.
Normalizacja szczegółów audytu 5W - Tłumaczenie kryptycznych logów natywnych na prosty, znormalizowany format podkreślający kto, co, kiedy, gdzie, szczegóły dotyczące stacji roboczej oraz wartości przed i po.
Alerty w czasie rzeczywistym w ruchu - Wysyłanie krytycznych alertów o zmianach i wzorcach na e-mail i urządzenia mobilne, aby skłonić do natychmiastowego działania.
Integracja z rozwiązaniami SIEM - Integracja z rozwiązaniami SIEM w celu przekazywania zdarzeń Change Auditora do Splunk, ArcSight, QRadar lub dowolnej platformy obsługującej Syslog.
Raportowanie na potrzeby audytora - Generowanie kompleksowych raportów w celu wsparcia zgodności z wymogami regulacyjnymi GDPR, PCI DSS, HIPAA, SOX, FISMA / NIST, GLBA i innymi.Obecnie oferowane moduły narzędzia:
Change Auditor for Active Directory
Change Auditor for Active Directory Queries
Change Auditor for EMC
Change Auditor for Exchange
Change Auditor for Logon Activity
Change Auditor for NetApp
Change Auditor for SQL Server
Change Auditor for SharePoint
Change Auditor for Skype for Business
Change Auditor for VMware vCenter
Change Auditor for Windows File Servers

 

strona www

Ulotka PL

Klasa sprzętu:

 PC  Serwer  Maszyna wirtualna

System operacyjny:

 Windows 7/8/10  Mac OS X 10.7, 10.8 lub 10.9  Linux
 Windows Server 2008/2012/2016  iOS  Android

Przeglądarka:

 Opera  Safari  Chrome  Firefox  Internet Explorer

Zapraszamy do zakupu produktu:

Formularz zapytania


Masz pytanie dotyczące tego produktu?
Prześlij je za pomocą formularza.
Nasz pracownik udzieli Tobie szczegółowej odpowiedzi na zadane pytania.