Nowe produkty w rodzinie Netwrix
Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Devolutions

devolutions-logo.png

Devolutions jest wiodącym dostawcą rozwiązań dedykowanych administratorom sieciowych i służącym do połączeń zdalnych, dostępu do sieci oraz zarządzania hasłami i poświadczeniami. Założona w 2004 roku firma Devolutions, z siedzibą w Montrealu posiada obecnie ponad 200 tysięcy klientów na całym świecie.


Lista produktów producenta

devolutions-password-hub-logo.png
Password Hub

Devolutions Password Hub to bezpieczny i oparty na chmurze menedżer haseł dla zespołów. Umożliwia każdej organizacji łatwe i bezpieczne przechowywanie i zarządzanie hasłami użytkowników biznesowych, a także innymi poufnymi informacjami. Oparty na przyjaznym dla użytkownika interfejsie webowym, do którego można szybko, łatwo i bezpiecznie uzyskać dostęp za pomocą dowolnej przeglądarki.

Czytaj dalej

devolutions-server-logo-new.png
Devolutions Server

Zarządzanie i kontrolowanie dostępu do uprzywilejowanych kont i przechowywanie haseł użytkowników końcowych ma ogromne znaczenie dla każdej organizacji. Wraz z rosnącymi zagrożeniami wewnętrznymi oraz naruszeniem bezpieczeństwa danych, prawdziwym wyzwaniem jest znalezienie właściwej równowagi między bezpieczeństwem, a produktywnością w organizacji. Środkiem zaradczym jest kompleksowe, wysoce bezpieczne rozwiązanie do zarządzania hasłami, które może kontrolować dostęp do uprzywilejowanych kont, a także poprawia ogólną widoczność sieci dla sysadmins i zapewnia bezproblemową obsługę dla użytkowników końcowych.

Czytaj dalej

remote-desktop-manager-logo.png
Remote Desktop Manager

Remote Desktop Manager to narzędzie skierowane do administratorów sieci i systemów, mające na celu kontrolę nad wszelkimi hasłami, połączeniami sieciowymi ze zdalnymi komputerami i maszynami wirtualnymi. Oprogramowanie pozwala na dodawanie, edytowanie, usuwanie, współdzielenie, organizowanie i wyszukiwanie wszelkich zdalnych połączeń w łatwy i bezpieczny sposób.

Czytaj dalej

1