Poznaj nowy Netwrix Auditor 9.9
Bezpieczne dane firmowe
Mamy do tego narzędzia
Bezpieczna praca zdalna
Backup 5 kont Microsoft 365 za darmo
TeamViewer

Devolutions

devolutions-logo.png

Devolutions jest wiodącym dostawcą rozwiązań dedykowanych administratorom sieciowych i służącym do połączeń zdalnych, dostępu do sieci oraz zarządzania hasłami i poświadczeniami. Założona w 2004 roku firma Devolutions, z siedzibą w Montrealu posiada obecnie ponad 200 tysięcy klientów na całym świecie.


Lista produktów producenta

wayk-now-logo.png
Wayk Client

Wayk Client (poprzednio Wayk Now) to narzędzie służące do nawiązywania zdalnego połączenia z innym komputerem oraz pozwalające na wsparcie z dowolnego miejsca. Program pozwala uprawnionemu użytkownikowi na przejęcie kontroli nad wybranym komputerem, gdzie zainstalowany jest darmowy Wayk Agent. Obecnie narzędzie firmy Devolutions wspiera systemy Windows, MacOS, Android, iOS oraz Linux.

Czytaj dalej

devolutions-server-logo-new.png
Devolutions Server

Zarządzanie i kontrolowanie dostępu do uprzywilejowanych kont i przechowywanie haseł użytkowników końcowych ma ogromne znaczenie dla każdej organizacji. Wraz z rosnącymi zagrożeniami wewnętrznymi oraz naruszeniem bezpieczeństwa danych, prawdziwym wyzwaniem jest znalezienie właściwej równowagi między bezpieczeństwem, a produktywnością w organizacji. Środkiem zaradczym jest kompleksowe, wysoce bezpieczne rozwiązanie do zarządzania hasłami, które może kontrolować dostęp do uprzywilejowanych kont, a także poprawia ogólną widoczność sieci dla sysadmins i zapewnia bezproblemową obsługę dla użytkowników końcowych.

Czytaj dalej

remote-desktop-manager-logo.png
Remote Desktop Manager

Remote Desktop Manager to narzędzie skierowane do administratorów sieci i systemów, mające na celu kontrolę nad wszelkimi hasłami, połączeniami sieciowymi ze zdalnymi komputerami i maszynami wirtualnymi. Oprogramowanie pozwala na dodawanie, edytowanie, usuwanie, współdzielenie, organizowanie i wyszukiwanie wszelkich zdalnych połączeń w łatwy i bezpieczny sposób.

Czytaj dalej

1