Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Devolutions Server

devolutions-server-logo-new.png

Zarządzanie i kontrolowanie dostępu do uprzywilejowanych kont i przechowywanie haseł użytkowników końcowych ma ogromne znaczenie dla każdej organizacji. Wraz z rosnącymi zagrożeniami wewnętrznymi oraz naruszeniem bezpieczeństwa danych, prawdziwym wyzwaniem jest znalezienie właściwej równowagi między bezpieczeństwem, a produktywnością w organizacji. Środkiem zaradczym jest kompleksowe, wysoce bezpieczne rozwiązanie do zarządzania hasłami, które może kontrolować dostęp do uprzywilejowanych kont, a także poprawia ogólną widoczność sieci dla sysadmins i zapewnia bezproblemową obsługę dla użytkowników końcowych.

Devolutions Server pozwala kontrolować dostęp do uprzywilejowanych kont i zarządzać sesjami za pomocą bezpiecznego rozwiązania, które można wdrożyć w siedzibie. W połączeniu z narzędziem Remote Desktop Manager, Devolutions Server staje się szwajcarskim scyzorykiem dla każdego działu IT, integrując hasła i dane uwierzytelniające. Korzystając z tego samego silnika, Devolutions Server oferuje użytkownikom końcowym proste w obsłudze rozwiązanie do zarządzania hasłami, oparte o interfejs webowy.


Przechowywanie i zarządzanie hasłami

Scentralizowana przechowalnia haseł
Hasła są przechowywane w zabezpieczonym i scentralizowanym skarbcu. Architektura internetowa umożliwia udostępnianie repozytorium w Internecie, intranecie lub w prywatnej chmurze.

Zarządzanie kontami uprzywilejowanymi
Bezpieczna kontrola dostępu do kont współdzielonych. Zarządzanie kontami przy użyciu struktury folderów reprezentujących architekturę firmy.

Wbudowany Password Manager
Pełna integracja się z istniejącym oprogramowaniem do zarządzania hasłami, aby szybko wstrzykiwać wszystkie potrzebne dane.


Automatyczne uruchamianie połączeń

Automatyczne logowanie do sieci

Automatycznie logowanie do sesji internetowych bezpośrednio z poziomu interfejsu internetowego, za pomocą wstrzykiwania poświadczeń z rozszerzenia do przeglądarek Devolutions Web Login.

Zintegrowane technologie
Obsługuje obszerną listę technologii - VPNy, protokoły SSH, sieci wirtualne oraz protokół Remote Desktop.

Transfer poświadczeń
Poświadczenia i hasła są automatycznie transferowane do danego użytkownika podczas uruchamiania połączenia.


Bezpieczny dostęp do krytycznych zasobów

Integracja z Active Directory

Oparty na rolach system bezpieczeństwa, związany z grupami Windows Active Directory w celu automatycznego udzielania uprawnień.

System bezpieczeństwa oparty na rolach
Szczegółowa kontrola dostępu do poświadczeń uprzywilejowanych kont. Ograniczenia są wstępnie zdefiniowane i egzekwowane na podstawie opartego na rolach systemu zabezpieczeń.

Uwierzytelnianie dwuetapowe
Możliwość wymuszenia dwuetapowego uwierzytelniania, w celu przyznania dostęp do kont uprzywilejowanych. Najszerszy wybór opcji 2FA zintegrowanych bezpośrednio z narzędziem.


Enterprise Ready

Wiele repozytoriów
Przechowywanie i organizowanie wpisów w nieograniczonej liczbie repozytoriów, aby łatwo zarządzać ogromnymi ilościami wpisów.

Prywatna skrytka
Prywatne repozytorium użytkownika, które pozwala każdemu użytkownikowi mieć konto uprzywilejowane, do którego tylko on może mieć dostęp.

Ograniczenia IP
Ograniczanie i kontrola dostępu do haseł i poświadczeń za pomocą określonych adresów IP lub zakresów adresów IP.


Łatwość zarządzania

Automatyczny generator haseł
Wbudowany generator haseł, zapewniający stosowanie silnych haseł w oparciu o określone algorytmy i zasady haseł określone przez administratora.

Dostęp mobilny
Dostęp do uprzywilejowanych kont bezpośrednio z telefonu komórkowego. W praktyce oznacza odzyskiwanie haseł i zapewnienie dostępu z każdego miejsca.

Historia hasła
Możliwość sprawdzenia historii haseł dla określonego uprzywilejowanego konta. Możliwość ustawienia liczby haseł, które powinny być przechowywane w historii konta.


Szczegółowe raporty dostępu

Kompleksowe i szczegółowe raportowanie
Generowanie kompleksowych i szczegółowych raportów na temat dostępu użytkowników do uprzywilejowanych kont, w tym prób logowania i historii logowania.

Powiadomienie pocztą e-mail w czasie rzeczywistym
Powiadomienia pocztą w czasie rzeczywistym dla poszczególnych zdarzeń w sesjach, użytkownikach i rolach.

Aktualny raport dostępu
Możliwość śledzenia, którzy użytkownicy są połączeni, generując listę aktualnie podłączonych użytkowników.


Program Devolutions Server występuje w trzech edycjach, różniących się funkcjonalnością oraz zalecaną wielkością środowiska informatycznego: Team. Corporate oraz Platinium.

trial

strona www

Ulotka ENG

Klasa sprzętu:

 PC  Serwer  Maszyna wirtualna

System operacyjny:

 Windows 7/8/10  Mac OS X 10.7, 10.8 lub 10.9  Linux
 Windows Server 2008/2012/2016  iOS  Android

Przeglądarka:

 Opera  Safari  Chrome  Firefox  Internet Explorer

Zapraszamy do zakupu produktu:

Formularz zapytania


Masz pytanie dotyczące tego produktu?
Prześlij je za pomocą formularza.
Nasz pracownik udzieli Tobie szczegółowej odpowiedzi na zadane pytania.