Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Devart

devart-logo-new.png

Założona w 1997 roku firma Devart ma obecnie ponad 15-letnie doświadczenie w rozwoju narzędzi dedykowanych do najpopularniejszych systemów bazodanowych. Siedziba firmy znajduje się w Czechach, a centrum rozwoju na Ukrainie. Devart posiada ponad 40 000 klientów. Produkty tej marki trafiły do największych firm znanych na całym świecie, a także do osób prywatnych, instytucji rządowych i edukacyjnych.


Lista produktów producenta

securebridge-logo.png
SecureBridge

SecureBridge to zestaw składników klienta i serwera dla protokołów SSH, SFTP, FTPS, HTTP / HTTPS, SSL, WebSocket oraz SignalR. Rozwiązanie jest łatwe w instalacji i obsłudze, wystarczy umieścić kilka komponentów w formularzu i podać adres serwera oraz dane uwierzytelniające użytkownika, aby nawiązać bezpieczne połączenie. SecureBridge chroni każdy ruch TCP przy użyciu protokołów SSH lub SSL i składni wiadomości kryptograficznych, które zapewniają uwierzytelnianie klienta i serwera, silne szyfrowanie danych oraz weryfikację integralności danych. Jego komponenty mogą być używane w połączeniu z komponentami dostępu do danych, aby zapobiegać przechwytywaniu lub modyfikowaniu danych w niezaufanej sieci.

Czytaj dalej

dbforge-data-compare-for-postgresql-logo.png
dbForge Data Compare for PostgreSQL

Narzędzie dbForge Data Compare for PostgreSQL służy do porównywania i synchronizacji danych w tabelach. Umożliwia ono wykrycie różnic w porównywanych tabelach PostgreSQL, wygenerowanie skryptu synchronizacji danych oraz wykonanie go i usunięcie wszystkich różnic.

Czytaj dalej

dbForge-studio-for-mysql-logo-new.png
dbForge Studio for MySQL

dbForge Studio for MySQL to rozbudowane narzędzie do zarządzania bazami MySQL z graficznym interfejsem użytkownika (GUI), który udostępnia wiele narzędzi do zarządzania i administrowania bazami danych.

Czytaj dalej

dbforge-studio-for-oracle-logo-new.png
dbForge Studio for Oracle

dbForge Studio for Oracle to rozbudowane środowisko do tworzenia oprogramowania dla baz danych Oracle. Ułatwia przyspieszenie kodowania w językach PL/SQL, udostępnia uniwersalne narzędzia do edytowania danych oraz do zarządzania danymi w bazie danych i danymi zewnętrznymi.

Czytaj dalej

dbforge-query-builder-for-sql-server-logo-new.png
dbForge Query Builder for SQL Server

dbForge Query Builder for SQL Server to narzędzie do szybkiego tworzenia zapytań i rozbudowanego zarządzania danymi. Korzystając z niego można bez wysiłku tworzyć nawet złożone zapytania do baz danych na serwerze SQL Server. Głównym składnikiem narzędzia Query Builder jest diagram graficzny, na którym można „narysować” zapytanie. Dodawanie tabel, tworzenie łączeń czy edytowanie warunków są tak proste, jak kilka pociągnięć pędzlem.

Czytaj dalej

dbforge-data-compare-for-sql-server-logo-new.png
dbForge Data Compare for SQL Server

dbForge Data Compare for SQL Server to rozbudowane, szybkie i łatwe w użyciu narzędzie do porównywania baz SQL, wykorzystujące jako źródło metadanych kopie zapasowe serwera SQL Server.

Czytaj dalej

dbforge-schema-compare-for-sql-server-logo-new.png
dbForge Schema Compare for SQL Server

dbForge Schema Compare for SQL Server to niezawodne narzędzie znacznie ułatwiające i przyspieszające porównywanie baz danych na serwerze SQL Server. Wyjątkowo starannie przetestowane narzędzie do porównywania umożliwia pracę z działającymi bazami danych SQL Server, obrazami baz danych i kopiami zapasowymi.

Czytaj dalej

dbforge-sql-complete-logo-new.png
dbForge SQL Complete

dbForge SQL Complete to użyteczny dodatek do programów SQL Server Management Studio i Visual Studio. Zarówno bezpłatna, jak i płatna wersja tego narzędzia oferują rozbudowane możliwości automatycznego uzupełniania i formatowania kodu w języku T-SQL, które zastępują rodzime narzędzie Microsoft T-SQL Intellisense. Narzędzie można zintegrować również z programami Visual Studio 2008 (wersje Professional i Team System), Visual Studio 2010 (wersje Professional, Premium i Ultimate), Visual Studio 2012 i 2013 (wersje Ultimate, Premium, Professional, Test Professional oraz Team Foundation Server). Oprócz rozszerzeń funkcji List Members, Complete Word i Parameter Info, narzędzie SQL Complete zawiera również funkcję SQL Formatter.

Czytaj dalej

dbforge-studio-for-sql-server-logo-2018.png
dbForge Studio for SQL Server

dbForge Studio for SQL Server to środowisko IDE dla serwera SQL Server, przeznaczone do tworzenia oprogramowania, raportowania i analizy danych oraz do podstawowych zadań administracyjnych. Narzędzie to ułatwia programistom SQL przyspieszenie wykonywania rutynowych zadań oraz umożliwia wprowadzanie złożonych zmian w bazie danych.  

Czytaj dalej

1