Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Webroot

webroot-logo-new_2.png

Webroot Software, Inc to jeden z wiodących dostawców rozwiązań bezpieczeństwa urządzeń końcowych na świecie. Ta amerykańska firma powstała w 1997 roku i obecnie posiada swoje biura na całym świecie. Wśród klientów znajdują się korporacje międzynarodowe, dostawcy internetu, banki, instytucje rządowe i edukacyjne, a także firmy sektora MŚP i użytkownicy indywidualni. Od kilku lat Webroot jest czołowym dostawcą usługi bezpieczeństwa opartej na chmurze obliczeniowej.

W 2019 roku Webroot został przejęty przez firmę OpenText, globalnego lidera w dziedzinie zarządzania informacjami w przedsiębiorstwie.


Lista produktów producenta

secureanywhere-mp-logo.jpg
SecureAnywhere Business Mobile Protection

Webroot SecureAnywhere Business Mobile Protection chroni urządzenia mobilne przed złośliwym kodem, zainfekowanymi stronami www oraz kradzieżą danych z aplikacji, przy jednoczesnej ochronie danych korporacyjnych i danych użytkownika przed przypadkową utratą bądź kradzieżą. Wykorzystując rozwiązania w chmurze, Webroot nie wymaga lokalnych zasobów sprzętowych ani programowych do administrowania, zapewniając je poprzez portal sieciowy Webroot SecureAnywhere Business, w sposób rewolucyjny upraszczając zarządzanie urządzeniami mobilnymi, komputerami oraz serwerami.

Czytaj dalej

secureanywhere-bep-logo-new.jpg
SecureAnywhere Business Endpoint Protection

Webroot SecureAnywhere Business Endpoint Protection oferuje rewolucyjne podejście do bezpieczeństwa urządzeń końcowych. Wykorzystuje innowacyjną technologię skanowania plików łącząc ją z proaktywną, behawioralną techniką rozpoznawania zagrożeń. Tworzy w ten sposób niezwykle efektywny system, który jest w stanie wykryć nawet najbardziej zaawansowane złośliwe oprogramowanie, chronić przed złośliwym kodem i atakami typu „zero-day”, wykorzystującymi podatności systemów na nieznane dotąd zagrożenia.

Czytaj dalej

1