Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

SecureAnywhere Business Mobile Protection

secureanywhere-mp-logo.jpg

Webroot SecureAnywhere Business Mobile Protection chroni urządzenia mobilne przed złośliwym kodem, zainfekowanymi stronami www oraz kradzieżą danych z aplikacji, przy jednoczesnej ochronie danych korporacyjnych i danych użytkownika przed przypadkową utratą bądź kradzieżą. Wykorzystując rozwiązania w chmurze, Webroot nie wymaga lokalnych zasobów sprzętowych ani programowych do administrowania, zapewniając je poprzez portal sieciowy Webroot SecureAnywhere Business, w sposób rewolucyjny upraszczając zarządzanie urządzeniami mobilnymi, komputerami oraz serwerami.

Co ważne, Webroot SecureAnywhere Business Mobile Protection jest zaprojektowany tak, aby nie obciążać zasobów sprzętowych, co pozwala zmniejszyć koszty operacyjne i zwiększyć maksymalnie wydajność sprzętu. Minimalizuje to poziom obciążenia baterii, wykorzystania przepustowości czy użycia pamięci zapewniając jednocześnie ciągłe bezpieczeństwo urządzeń.

Bezpieczeństwo i ochrona urządzeń mobilnych w przedsiębiorstwach
- Antywirus - automatyczne skanowanie aplikacji i plików w poszukiwaniu wirusów, spyware'ów i trojanów; blokowanie złośliwego oprogramowania; alarmowanie w przypadku podatności na atak.
- Bezpieczne surfowanie po sieci - automatyczne skanowanie łączy sieci web i adresów URL; zaawansowane filtrowanie zawartości sieci www.
- Mechanizm ochronny przed utratą urządzenia - tzw. Lost Device Protection, czyli szybki i zdalny dostęp i możliwość zablokowania utraconego / zainfekowanego urządzenia; zdalna blokada w przypadku zgubienia lub kradzieży; zdalne czyszczenie kontaktów, wiadomości i informacji poufnych; lokalizacja urządzenia - fizyczna i dźwiękowa; blokada przy wyjęciu karty SIM.
- Blokada połączeń i sms-ów - blokada niechcianych połączeń i sms-ów i automatyczna blokada SMS zawierających złośliwe adresy URL.
- Inspektor aplikacji - skanowanie aplikacji i automatycznych aktualizacji w poszukiwaniu zagrożeń; identyfikacja aplikacji, które wymagają płatności, dostępu do danych wrażliwych, śledzą urządzenie, rozładowują baterię lub żądają dostępu do e-maili czy SMS.

Zarządzanie urządzeniami mobilnymi

- Konsola administracyjna z dostępem przez sieć - jeden punkt dostępu i kontroli dla wszystkich urządzeń mobilnych i stacji roboczych; intuicyjny interfejs i przejrzyste raportowanie; zdalne komendy na utraconym urządzeniu; system alarmowania ciągłego lub na życzenie.
- Bezpieczeństwo oparte na usługach w chmurze - redukcja wydatków inwestycyjnych; skalowalność i szybka redundancja chmury opartej o zasoby Amazon Web Services, wdrożenie i aktualizacja w locie "overt-the-air".

Łatwa implementacja

- Wsparcie dla różnych platform mobilnych: Android, iPhone, iPad.
- Technologia Webroot SecureAnywhere — najnowsza generacja bezpieczeństwa urządzeń mobilnych.

Wydajność urządzeń mobilnych
- Monitorowanie stanu baterii - bieżący status zużycia baterii dla każdej aplikacji i aktualizacja stanu baterii co 24h.
- Monitorowanie stanu sieci - informacje o aplikacjach, które mają dostęp do sieci.
- Niezauważalny wpływ na wydajność sieci - ciche działanie w tle; znikomy wpływ na wykorzystanie pamięci operacyjnej i baterii.
- Szeroko dostępne usługi wsparcia Webroot - światowej klasy wsparcie z ogólną oceną satysfakcji użytkowników na poziomie 98%.

 

trial

strona www

Klasa sprzętu:

 PC  Serwer  Maszyna wirtualna

System operacyjny:

 Windows 7/8/10  Mac OS X 10.7, 10.8 lub 10.9  Linux
 Windows Server 2008/2012/2016  iOS  Android

Przeglądarka:

 Opera  Safari  Chrome  Firefox  Internet Explorer

Zapraszamy do zakupu produktu:

Formularz zapytania


Masz pytanie dotyczące tego produktu?
Prześlij je za pomocą formularza.
Nasz pracownik udzieli Tobie szczegółowej odpowiedzi na zadane pytania.