Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Red Gate

redgate_logo.jpg

Red Gate Software to firma założona w 1999 roku z siedzibą w Cambridge, w Wielkiej Brytanii. Trzonem oferty są narzędzia dla programistów i administratorów baz danych. Od 2007 roku jest stale wyróżniana w plebiscycie magazynu Sunday Times „100 Best Companies to Work For". Od 2008 roku Red Gate odpowiada za rozwój narzędzia .NET Reflector.


Lista produktów producenta

deployment-suite-for-oracle-logo.png
Deployment Suite for Oracle

Pakiet RedGate Deployment Suite for Oracle zawiera developerski zestaw narzędzi do porównywania schematów bazy danych Oracle i wdrażania zmian. Jest to pełny pakiet programów do Oracle oferowany przez tego producenta. Zawiera narzędzia: RedGate Source Control for Oracle, RedGate Schema Compare for Oracle oraz RedGate SQL Prompt.

Czytaj dalej

sqldeveloperbundle-logo.jpg
SQL Toolbelt Essentials

SQL Toolbelt Essentials (kiedyś SQL Developer Bundle) to pakiet dwunastu podstawowych narzędzi od Red Gate Software skompletowanych specjalnie dla z deweloperów SQL Server.

Czytaj dalej

sgltoolbelt-logo.jpg
SQL Toolbelt

Pakiet Red Gate SQL Toolbelt to szesnaście narzędzi bazodanowych marki Red Gate w bardzo dobrej cenie.

Czytaj dalej

antsperformanceprofilerlogo.jpg
ANTS Performance Profiler

ANTS Performance Profiler to bardzo szybkie narzędzie do profilowania kodu .NET poprzez okreslenie wąskich gardeł i zapewnienia optymalnej wydajności tworzonego kodu. Zintegrowana analiza baz danych SQL, analiza I/O plików (dostępne w edycji Professional) oraz potężne możliwości wizualizacji dają najbardziej kompletny obraz wydajności profilowanej aplikacji. Dodatkowym atutem jest bardzo intuicyjny interfejs. Nowością w wersji 7.0 jest zintegrowana dekompilacja oraz pełne wsparcie dla SharePoint 2010, Amazon EC2, Azure i IIS Express.

Czytaj dalej

reflectorlogo.jpg
.NET Reflector

.NET Reflector jest przeglądarką kodu Microsoft .NET, która umożliwia zbadanianie, analizę, dekompilację oraz debugowanie kodu .NET. Narzędzie łączy funkcjonalność class browsing, analizę statyczną oraz najwyższej jakości dekompilację aby pomóc developerom .NET zrozumieć, jak działa biblioteka lub jak współdziała ona z innymi częściami aplikacji .NET. Program pozwala na dekompilację każdej aplikacji napisanej pod platformę .NET do kodu źródłowego takich języków jak C#, VB.NET, Delphi, Chrome, MC++.

Czytaj dalej

1