Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

.NET Reflector

reflectorlogo.jpg

.NET Reflector jest przeglądarką kodu Microsoft .NET, która umożliwia zbadanianie, analizę, dekompilację oraz debugowanie kodu .NET. Narzędzie łączy funkcjonalność class browsing, analizę statyczną oraz najwyższej jakości dekompilację aby pomóc developerom .NET zrozumieć, jak działa biblioteka lub jak współdziała ona z innymi częściami aplikacji .NET. Program pozwala na dekompilację każdej aplikacji napisanej pod platformę .NET do kodu źródłowego takich języków jak C#, VB.NET, Delphi, Chrome, MC++.

 

Autorem programu jest Lutz Roeder który rozwijał .NET Reflector od 2000 roku. Od tego czasu narzędzie doczekało się kilkudziesięciu rozszerzeń przygotowanych przez społeczność i stało się praktycznie niezbędnikiem każdego programisty. W 2008 roku autor przekazał dalszy rozwój narzędzia w ręce firmy Red Gate Software.

 

 

Oprogramowanie wystepuje w trzech wersjach: Standard, VS oraz VSPro. Wersja Standard jest samodzielną aplikacją, edycja VS zawiera moduł integracji z Microsoft Visual Studio. Najbardziej rozbudowana werja VSPro posiada dodatkowo możliwość debugowania pakietu bez kodu źródłowego.

trial

strona www

Klasa sprzętu:

 PC  Serwer  Maszyna wirtualna

System operacyjny:

 Windows 7/8/10  Mac OS X 10.7, 10.8 lub 10.9  Linux
 Windows Server 2008/2012/2016  iOS  Android

Przeglądarka:

 Opera  Safari  Chrome  Firefox  Internet Explorer

Zapraszamy do zakupu produktu:

Formularz zapytania


Masz pytanie dotyczące tego produktu?
Prześlij je za pomocą formularza.
Nasz pracownik udzieli Tobie szczegółowej odpowiedzi na zadane pytania.