Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Quest

quest-logo.png

Quest Software to globalny producent i dostawca rozwiązań informatycznych upraszczających zarządzanie systemami w środowiskach fizycznych, wirtualnych i cloud. Quest Software z siedzibą w Stanach Zjednoczonych powstał w 1987 roku, a od 1999 roku notowany jest na giełdzie Nasdaq. Obecnie firma posiada ponad 50 oddziałów w 24 krajach i zatrudnia prawie 4000 pracowników. Quest Software jest partnerem największych światowych dostawców technologii IT, a z oprogramowania Quest korzysta ponad 130 000 przedsiębiorstw i instytucji na całym świecie, w tym 97% firm z listy Fortune 500.

Innowacyjne rozwiązania Quest Software pomagają zredukować koszty IT i osiągnąć większą wydajność, oferując kompleksowe zarządzanie następującymi obszarami:
• Monitorowanie Wydajności Systemów i Aplikacji
• Zarządzanie Tożsamością i Dostępem
• Ochrona Danych
• Zarządzanie Bazami Danych
• Zarządzanie Infrastrukturą Windows
• Zarządzanie Stacjami Roboczymi


Lista produktów producenta

active-administrator-logo.png
Active Administrator

Quest Active Administrator to kompletne rozwiązanie, które pozwala uprościć i zautomatyzować zarządzanie środowiskiem Microsoft Active Directory. Za pomocą jednej konsoli zapewnia pełną kontrolę kondycji, bezpieczeństwa, audytu, tworzenia kopii zapasowych oraz odtwarzania usług w Microsoft AD.

Czytaj dalej

change-auditor-logo.jpg
Change Auditor

Quest Change Auditor zapewnia kompletny audyt środowisk IT w czasie rzeczywistym, a także dogłębną analizę i monitorowanie zagrożeń bezpieczeństwa w odniesieniu do wszystkich kluczowych zmian konfiguracji, użytkowników i administratorów w Active Directory, Azure AD, Exchange, Microsoft 365 czy serwerach plików.

Czytaj dalej

1