Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

BoostSolutions

boostsolutions-logo-2019.png

BoostSolutions (wcześniej SharePointBoost) jest wiodącym producentem dodatków do środowiska Microsoft SharePoint. Produkty BoostSolutions są w pełni zgodne z SharePoint 2007, WSS 3.0, SharePoint 2010, SharePoint Server 2010, MOSS 2007, a także SharePoint Foundation 2010. SharePoint 2013 jest także wspierany w przypadku niektórych narzędzi. Dodatki tworzone przez BoostSolutions mają na celu pomoc użytkownikom Microsoft SharePoint w pełni wykorzystać jego możliwości. Wśród ponad 5000 klientów firmy na całym świecie znajdują się zarówno wielkie korporacje jak i małe firmy, a także instytucje rządowe i edukacyjne.


Lista produktów producenta

excel-import-app-logo.jpg
Excel Import App for SharePoint Online

Excel Import App for SharePoint Online umożliwia łatwe importowanie danych lub rekordów z arkusza kalkulacyjnego Excel do listy SharePoint Online.

Czytaj dalej

businesscharts-logo.jpg
SharePoint Business Charts

Moduł, dzięki któremu użytkownicy platformy SharePoint są w stanie łatwo wykreować tabele i wykresy pomagające w analizie danych oraz podejmowaniu decyzji biznesowych.

Czytaj dalej

permission-manager-logo.jpg
SharePoint Permission Manager

SharePointBoost SharePoint Permission Manager to centralnie zarządzane narzędzie do wyszukiwania, analizy, zarządzania i tworzenia kopii zapasowych dla uprawnień w środowiskach Microsoft SharePoint.

Czytaj dalej

classifier-logo-new.jpg
SharePoint Classifier

SharePointBoost SharePoint Classifier to dodatek do Microsoft SharePoint ułatwiający zarządzanie dokumentami, pomagający użytkownikom rozpoznać i sklasyfikować wszystkie dokumenty w środowisku SharePoint. Moduł ten poprawia wyniki wyszukiwania i pozwala na szybsze i łatwiejsze pobierania danych oraz zapewnia zgodność informacji.

Czytaj dalej

ExcelImport-logo-new.jpg
SharePoint Excel Import

SharePointBoost Excel Import to dodatek do SharePoint który pozwala na bardzo łatwy import danych z arkusza kalkulacyjnego do listy SharePoint. Jest to ułatwienie które pozwala na zaoszczędzenie czasu przy standardowych, czasochłonnych procedurach w przypadku standardowego interfejsu.

Czytaj dalej

dataconnectorlogo-new.png
SharePoint Data Connector

SharePointBoost SharePoint Data Connector to poręczny i niezawodny moduł do Microsoft SharePoint zaprojektowany tak aby umożliwić administratorom i użytkownikom import i eksport danych do/z zewnętrznych źródeł. Dzięki rozwiązaniu SharePoint Data Connector użytkownicy mogą transferować dane biznesowe pomiędzy SharePointem a bazami danych: SQL Server, Oracle oraz MySQL.

Czytaj dalej

cascadedlookup-logo-new.jpg
SharePoint Cascaded Lookup

SharePoint Cascaded Lookup jest narzędziem, które znacznie zwiększa funkcjonalność wyszukiwania w isniejącym zbiorze danych. Aplikacja pozwala użytkownikom na wyszukiwanie informacji z innych list z różnych miejsc przy wykorzystaniu filtrów wyszukiwania, których zastosowanie znacznie usprawnia pracę. Filtry te mogą być umieszczane zarówno w liście źródłowej jak i docelowej. SharePoint Cascaded Lookup tworzy powiązania pomiędzy kolumnami dzięki czemu efekt końcowy wyniku wyszukiwania jest dokładniejszy a samo wyszukiwanie szybsze.

Czytaj dalej

passwordchangelogo-new.jpg
SharePoint Password Change & Expiration

W standardowym środowisku Sharepoint użytkownicy nie mają praw do zmiany haseł. SharePoint Password Change & Expiration to narzędzie które umożliwia zmianę hasła w przez użytkownika, a także powiadamia użytkowników przed wygaśnięciem bieżących haseł. Wszystko to odbywa się bez interwencji administratora co pozwala na ograniczenie kosztów oraz czasu pracy działów IT.

Czytaj dalej

SharePointADInformationSync-logo-new-.jpg
SharePoint AD Information Sync

SharePoint AD Information Sync zapewnia użytkownikom dwukierunkową synchronizację, utrzymując aktualność informacji zawartych zarówno w Active Directory jak i w SharePoint (w tym zdjęcia, typ pracownika oraz atrybuty logowania użytkownika). Moduł pozwala w łatwy i wygodny sposób zaktualizować informacje zawarte w domenie jednocześnie aktualizując te dane w środowisku SharePoint.

Czytaj dalej

AlertReminderBoost-logo-new.jpg
SharePoint Alert Reminder Boost

SharePoint Alert Reminder Boost to aplikacja odpowiedzialna za optymalizację pracy w firmie. Jej głównym zadaniem jest wysyłanie szczegółowych, w pełni konfigurowalnych powiadomień email oraz sms do użytkowników gdy tylko jakiś element w środowisku Sharepoint zostanie utworzony, zmodyfikowany lub usunięty. Rozwiązanie to zostało zaprojektowane jako rozszerzenie standardowej funkcji SharePoint Alert Me.

Czytaj dalej

1