Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Altaro

Altaro-logo-2017.png

Marka Altaro powstała w 2009 roku jest obecnie częścią firmy Hortnetsecurity Ltd. W swojej ofercie ma narzędzia do backupu danych w środowiskach Windows, w tym narzędzie dedykowane do Hyper-V. Pomimo utrzymywania przez VMware przewagi na rynku wirtualizacji serwerów, Altaro nie planuje rozwijania produktu dla innych hiperwizorów, skupiając się całkowicie na udoskonalaniu jego możliwości dla platformy Hyper-V. Firma uważa, że na dłuższą metę rozwiązanie Microsoftu zdobędzie przewagę na rynku wirtualizacji w segmencie małego i średniego biznesu, na który to rynek dedykowane są produkty Altaro.


Lista produktów producenta

altaro-office-365-backup-logo.png
Altaro Office 365 Backup

Ponieważ Microsoft nie zapewnia własnych opcji tworzenia kopii zapasowych, Altaro umożliwia łatwe tworzenie kopii zapasowych i przywracanie skrzynek pocztowych Office 365. Oprogramowanie Altaro Office 365 Backup zapewnia kopie zapasowe całych skrzynek pocztowych Office 365, a także tworzy kopie zapasowe pojedynczych wiadomości e-mail Office 365 w chmurze Altaro opartej o Microsoft Azure.

Czytaj dalej

AltaroVMBackupV7-logo.png
Altaro VM Backup v8

Altaro VM Backup to rozwiązanie do backupu środowisk wirtualnych Hyper-V i VMware. Narzędzie w prosty i intuicyjny sposób obsługuje środowisko maszyn wirtualnych, dlatego nie wymaga od administratorów zaawansowanej znajomości rozwiązań VMware oraz Hyper-V.

Czytaj dalej

1