Nowe produkty w rodzinie Netwrix
Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

WhatsUp Gold za darmo dla małych firm

progress-logo.png

Firma Progress w dniu dzisiejszym ogłosiła dostępność nowej edycji WhatsUp Gold Free Edition czyli bezpłatnej wersji WhatsUp Gold ograniczonej do dwudziestu punktów.

WhatsUp Gold Free Edition umożliwi potencjalnym użytkownikom skorzystanie za darmo z najlepszego rozwiązania do monitorowania sieci w branży. Uzyskają oni pełny dostęp do kluczowych funkcji WhatsUp Gold dzięki odnawialnej na rocznej licencji. Po jej wygaśnięciu będzie możliwość pobrania i dalszego użytkowania najbardziej aktualnej wersji WhatsUp Gold. W każdej będzie też można przejść do płatnej wersji, gdy wymagania przekroczą monitorowanie 20 punktów - wszystko to bez konieczności ponownej instalacji.

WhatsUp Gold Free Edition został zaprojektowany jako bezpłatna alternatywa dla ofert konkurencji oraz darmowych narzędzi. Użytkownicy z mniejszymi sieciami, bez budżetu, z alternatywnymi rozwiązaniami lub po prostu hobbyści i studenci będą mogli bez ryzyka zapoznać się z wiodącym w branży rozwiązaniem.

WhatsUp Gold Free Edition zawiera:
- Zestaw kluczowych funkcji WhatsUp Gold do przydzielenia w dowolny sposób: korzystaj za darmo z wielokrotnie nagradzanych funkcji WhatsUp Gold, takich jak odkrywanie sieci, mapowanie, alertowanie, raportowanie i monitorowanie wirtualne. Można monitorować do 20 urządzeń jednocześnie lub monitorować 10 urządzeń, korzystając jednocześnie z naszych dodatkowych funkcji, takich jak analiza ruchu sieciowego, monitorowanie wydajności aplikacji czy zarządzanie dziennikami.  
- Wygodne użytkowanie najnowszej wersji WhatsUp Gold za darmo i bez zobowiązań, WhatsUp Gold Free Edition zagwarantuje korzystanie aktualnej wersji, a po 12 miesiącach zaoferuje możliwość instalacji nowej wersji na obecnym wdrożeniu - wszystko to bez utraty danych i konfiguracji.
- Prostą aktualizację do płatnej edycji WhatsUp Gold bezpośrednio z poziomu WhatsUp Gold Free Edition bez konieczności ponownej instalacji. 

WhatsUp Gold Free Edition nie obejmuje żadnej pomocy technicznej ani wsparcia klienta. Użytkownicy wersji Free Edition mogą korzystać z wbudowanych plików pomocy, dokumentacji online oraz bazy wiedzy WhatsUp Gold w Progress Community. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące WhatsUp Gold Free Edition, prosimy o kontakt.

WhatsUp Gold Free Edition można pobrać pod adresem www.whatsupgold.com/free-edition