Poznaj nowy Netwrix Auditor 9.9
Mamy do tego narzędzia
Bezpieczna praca zdalna
Backup 5 kont Microsoft 365 za darmo

Vembu powiększa limit dla licencji BDR Essentials

vembu-logo.png

Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu na rynku tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych po awarii firma Vembu zawsze dążyła do zapewnienia najlepszych rozwiązań małym i średnim przedsiębiorstwom. Narzędzie Vembu BDR Essentials zapewnia bezpieczną kopię zapasową danych z wieloma funkcjami klasy enterprise, takimi jak tworzenie kopii zapasowych bez użycia agentów, szybkie odzyskiwanie maszyn wirtualnych, przywracanie danych granularnych, scentralizowane monitorowanie oraz elastyczne harmonogramy i zasady przechowywania. Zapewnia także licencje na poziomie hosta oraz maszyny wirtualnej w zależności od infrastruktury biznesowej.

Dotychczas rozwiązanie Vembu BDR Essentials pozwalało na ochronę maksymalnie 50 maszyn wirtualnych ze wsparciem do 6 gniazd procesora. Obecnie, po zwiększeniu limitu, z rozwiązania w wariancie Essentials mogą korzystać użytkownicy posiadający środowiska z 10 gniazdami procesora oraz setką maszyn wirtualnych.

Nagarajan Chandrasekaran, wiceprezes ds. zarządzania produktem, powiedział: „Zauważyliśmy, że małe firmy musiały pójść na kompromis w zakresie krytycznych funkcji potrzebnych do zapewnienia dobrej polityki BC/DR, ponieważ te funkcje były częścią rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych klasy enterprise. Stworzyło to pustkę w segmencie małych i średnich rynków i chcieliśmy rozwiązać ten problem, wprowadzając Vembu BDR Suite - Essentials Edition. Odkąd wprowadziliśmy pakiet w sierpniu ubiegłego roku, otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii na temat tego, w jaki sposób małe i średnie firmy wykorzystują rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych oraz zapewnienia wsparcia disaster recovery dla przedsiębiorstw w heterogenicznych środowiskach IT, nie martwiąc się o związane z tym koszty. Mamy nadzieję, że wraz ze wzrostem liczby gniazd procesora i maszyn wirtualnych w naszej podstawowej edycji, możemy wspierać małe i średnie firmy, które skalują swoją infrastrukturę IT bez obaw o ogromne koszty związane z wdrożeniem kompleksowego rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych i DR”.