Bezpieczne dane firmowe
Acronis Wizjonerem w raporcie Gartnera
Mamy do tego narzędzia
Bezpieczna praca zdalna

Vembu BDR Suite z nową edycją Standard

vembu-logo.png

Firma Vembu Technologies, dostawca oprogramowania do ochrony danych w środowiskach hybrydowych, fizycznych, wirtualnych oraz chmurze, zaktualizowała swoje flagowe rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych. Najnowsza wersja Vembu BDR Suite, oznaczona numerem 3.9.1, jest dostępna również w nowej rodzinie produktowej Standard, opracowanej specjalnie z myślą o małych firmach.

Poprzednia wersja, Vembu BDR Suite 3.9 wprowadziła funkcjonalność szybkiego odzyskiwania maszyn wirtualnych na hostach ESXi i Hyper-V, szyfrowanie na poziomie kopii zapasowej, natywną obsługę napędów taśmowych, automatyczną autoryzację na serwerze Vembu OffsiteDR oraz obsługę skryptów. W poprzednich wersjach Vembu BDR Suite był dostępny tylko w jednej edycji dla wszystkich firm. Wraz z wersją v3.9.1 pakiet Vembu BDR Suite jest już dostępny w dwóch edycjach: Standard i Enterprise, dzięki czemu użytkownicy mogą wybrać wersję, która najlepiej odpowiada ich potrzebom biznesowym.

Największą trudnością małych i średnich firm w zakresie wdrażania rozwiązań backupowych w ich infrastrukturze IT są ograniczenia budżetowe. Vembu BDR Suite Standard Edition, zawiera bogaty zestaw funkcji o tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania po awarii dla małych i średnich firm. Edycja Standard zapewnia wydajne i bezproblemowe rozwiązanie do ochrony danych w przystępnej cenie. Tym samym dzięki takim funkcjom jak bezagentowe tworzenie kopii zapasowych maszyn wirtualnych dla VMware i Hyper-V, szybkie przywracanie maszyn wirtualnych, szybkie przywracanie plików, granularne odzyskiwanie danych dla aplikacji Microsoft, małe i średnie firmy mogą chronić całą wirtualną infrastrukturę.