Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Untangle przedstawia NG Firewall 15.0

untangle-logo.png

Firma Untangle przedstawiła najnowszą wersję swojego wielokrotnie nagradzanego oprogramowania, NG Firewall 15.0. Ta wersja zapewnia dodatkową warstwę bezpieczeństwa, dodatkowo wzmacniającą wielowarstwowe rozwiązania oferowane przez Untangle, aby zapewnić bezpieczeństwo zasobów małych i średnich firm.

Rozumiejąc, że z powodu ograniczeń budżetowych i personalnych firmy mają ograniczone zasoby na badania i zrozumienie nowych zagrożeń atakujących ich organizacje, Untangle nadal dostarcza łatwe w użyciu, opłacalne rozwiązania. Dzięki najnowszym funkcjom NG Firewall 15.0 Untangle zapewnia potężne możliwości, które są skuteczne przeciwko dzisiejszym nowym i ewoluującym cyberatakom bez zwiększania kosztów, dając administratorom więcej narzędzi i dając właścicielom firm możliwość pozostania w ramach swoich budżetów.

„Małe i średnie firmy często nie mają wystarczającej ochrony i padają ofiarą hakerów i nieautoryzowanych użytkowników próbujących ukraść informacje lub spowodować uszkodzenie ich systemów i usług”, powiedziała Heather Paunet, Wiceprezes ds. Zarządzania produktami w firmie Untangle. „Ponieważ ataki na małe i średnie firmy stale rosną, muszą być dla nich łatwo dostępne opłacalne, godne zaufania i skalowalne zunifikowane rozwiązania do zarządzania zagrożeniami. Wydanie NG Firewall 15.0 zapewnia dzisiejszym administratorom sieci spokój ducha. Podczas gdy hakerzy używają nowszych technologii i atakują pod radarem, Untangle rozwija się szybciej, aby zablokować swoje ataki, zanim jeszcze się zdarzą. ”

Najważniejsze informacje o wersji 15.0

Moduł Threat Prevention
Nowy moduł Threat Prevention blokuje dostęp do adresów IP uważanych za ryzykowne lub podejrzane za pomocą oceny reputacji Webroot BrightCloud, powiązanej z serwerem obsługującym usługę. Ocena reputacji polega na sprawdzeniu strony internetowej, powiązań stron, plików i historycznych problemów związanych z bezpieczeństwem strony, aby określić prawdopodobieństwo, czy adres IP może stanowić zagrożenie.

Funkcja KidzSearch
W przypadku lokalizacji wrażliwych na treść, takich jak szkoły i biblioteki, które mają włączone filtrowanie KidzSearch w NG Firewall, wyszukiwane hasła wprowadzone w Google lub Bing są również filtrowane przez filtr odpowiedni dla dzieci, dzięki czemu Internet jest bezpieczniejszy i odpowiedni.

Dodatkowe ulepszenia
Administratorzy mogą teraz konfigurować reguły w celu organizowania alertów w folderach, podświetlania ich w skrzynce odbiorczej, a także określania niestandardowych informacji dotyczących ich wdrożeń.

Untangle NG Firewall wersja 15.0 jest dostępna do pobrania za darmo. Obecni klienci Untangle mogą zaktualizować się do najnowszej wersji bez żadnych opłat. Moduł Threat Prevention jest zawarty w pakiecie NG Firewall Complete i nie jest dostępny do indywidualnego zakupu.