Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Untangle NG Firewall wygrywa w konkursie

untangle-logo.png

Zwycięzcą w konkursie Tech Ascension Awards 2020 na najlepsze rozwiązanie w kategorii bezpieczeństwa sieciowego został Untangle NG Firewall.

Nagrodami, przyznawanymi co roku przez niezależną organizację Tech Ascension, wyróżniane są firmy oferujące najnowocześniejsze, najbardziej innowacyjne technologie, które rozwiązują krytyczne problemy w konkretnych segmentach rynku. Kandydaci są oceniani na podstawie innowacji i unikalności technologicznych, badań rynkowych (raporty analityków, relacje w mediach, studia przypadków klientów), twardych statystyk wydajności i czynników wyróżniających konkurencję.

Untangle NG Firewall zapewnia skalowalne, ujednolicone funkcje zarządzania zagrożeniami dla małych, średnich firm oraz innych organizacji z ograniczeniami budżetowymi. Dzięki obszernej bibliotece aplikacji technologicznych, NG Firewall umożliwia administratorom sieci tworzenie wielowarstwowych funkcji bezpieczeństwa sieci, od bramy do chmury, aż po brzeg. Administratorzy sieci, w ramach jednego interfejsu, mogą tworzyć rozbudowane protokoły filtrowania treści, ochrony przed zagrożeniami i zarządzania dostępem do wszystkich witryn internetowych i danych, jednocześnie nadając priorytet krytycznym aplikacjom biznesowym, zmniejszając opóźnienia w sieci i zwiększając produktywność pracowników.

„Untangle jest zaszczycone otrzymaniem nagrody za najlepsze rozwiązanie z zakresu bezpieczeństwa sieciowego w konkursie Tech Ascension Awards” - powiedział Scott Devens, dyrektor generalny Untangle - „Wyróżnienie to świadczy o naszym nieustannym dążeniu do oferowania zespołom IT o ograniczonym budżecie i zasobach pełnego dostępu i widoczności w celu monitorowania, zarządzania i kontrolowania ich sieci, zapewniając jednocześnie ochronę przed ewoluującymi zagrożeniami.”