Bezpieczne dane firmowe
Acronis Wizjonerem w raporcie Gartnera
Mamy do tego narzędzia
Bezpieczna praca zdalna

Unitrends przedstawia Recovery Series Gen9

unitrends-logo.png

Firma Unitrends zaprezentowała nowe urządzenia Recovery Series Gen9. To nie tylko mocniejszy sprzęt oraz nowy model cenowy. Dzięki 15 dostępnym modelom w pojemnościach od 2 do 120 TB każdej wielkości organizacja znajdzie urządzenie odpowiadające potrzebom i budżetowi. Wszystkie modele Gen9 zawierają teraz jako standard oprogramowanie w najwyższej edycji Enterprise Plus.

Ochrona danych nie powinna oznaczać dodatkowej pracy ani złożoności. Oszczędzaj czas, eliminuj błędy ludzkie i spełniaj wymagania prawne dzięki bezproblemowemu tworzenie kopii zapasowych i ochronie danych w chmurze, a analityka predykcyjna proaktywnie zidentyfikuje i wyeliminuje zagrożenia odzyskiwania, zanim się pojawią.

Najważniejsze cechy urządzeń Unitrends Recovery Series Gen9 to:

Szybka i łatwa instalacja - Urządzenia są wstępnie skonfigurowane ze sprzętem, oprogramowaniem i siecią. Po podłączeniu są gotowe do pracy.
Zautomatyzowana zgodność z przepisami - Automatyzacja zasad SLA pozwala zdefiniować i zaplanować tworzenie kopii zapasowych i archiwizację w celu spełnienia celów dotyczących czasu odzyskiwania i punktów odzyskiwania (RTO i RPO) oraz wymagań dotyczących przechowywania w jednym, prostym kroku.
50% mniej czasu na administrację - Intuicyjna, specjalnie zbudowana konsola zarządzania umożliwia łatwe wyszukiwanie, filtrowanie, zarządzanie i odzyskiwanie tysięcy kopii zapasowych.
Pełne wsparcie - Kompleksowa prostota oznacza brak wskazywania palcem przez wielu dostawców. Po prostu kompleksowe wsparcie 24/7/365.
Łatwa skalowalność - Zarządzanie urządzeniami w wielu lokalizacjach za pomocą jednego intuicyjnego interfejsu. Łatwe skalowanie w górę, poza i do chmury w celu długoterminowego przechowywania. Ochrona danych w zakresie od 2 TB do 2 EB.
Rozwiązywanie problemów bez użycia rąk - Oprogramowanie samonaprawiające wykrywa i automatycznie koryguje błędy VSS i wiele innych problemów z oprogramowaniem.
Sprzęt samonaprawiający się - Technologia samonaprawiania redukuje przestoje związane z dyskami do 90% dzięki monitorowaniu i korygowaniu większości źródeł awarii na poziomie RAID, a także automatycznie powiadamia wsparcie w razie potrzeby.
Automatyczne testowanie Disaster Recovery - Testowanie możliwości odzyskiwania na poziomie aplikacji weryfikuje zgodność z RTO i RPO oraz zapewnia bezpieczne odzyskiwanie z kopii zapasowych wolnych od złośliwego oprogramowania.
Oparta na sztucznej inteligencji ochrona przed oprogramowaniem ransomware - Analityka predykcyjna monitoruje charakterystykę danych i ostrzega administratorów w przypadku wykrycia ransomware. Konstrukcja oparta na systemie Linux chroni urządzenia przed oprogramowaniem ransomware opartym na systemach Windows.