Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Teramind Starter

teramind-starter-logo.png

Teramind ma w swojej ofercie trzy standardowe pakiety: Teramind Starter, Teramind UAM (User Activity Monitoring) oraz Teramind DLP (Data Loss Prevention). Teramind Starter to niekosztowne rozwiązanie do monitorowania pracowników dla firm rozpoczynających działalność i małych przedsiębiorstw z potężnymi funkcjami, takimi jak śledzenie aktywności w czasie rzeczywistym, przechwytywanie i odtwarzanie wideo oraz zestaw narzędzi do optymalizacji produktywności. Funkcjonalności Teramind Starter obejmują:

1. Monitorowanie aktywności

Teramind Starter monitoruje aktywność użytkownika dla istotnych obiektów systemowych takich jak strony internetowe, aplikacje, Social Media i komunikatory w czasie rzeczywistym, dla środowisk Windows, Mac, Virtual PC i Terminal Server. Użytkownik nadzorujący ma pełną kontrolę nad funkcjami monitorowania i śledzenia. Źródła danych można śledzić w ilości zależnej od potrzeb Twojej aby złagodzić wszelkie obawy dotyczące prywatności.
Można tworzyć reguły behawioralne oparte na działaniach użytkowników i harmonogramach pracy oraz otrzymywać w czasie rzeczywistym alerty i powiadomienia w czasie rzeczywistym, gdy któraś z reguł zostanie naruszona. Dodatkowo, można zapobiegać złośliwym lub przypadkowym zagrożeniom poprzez działania wyprzedzające, takie jak ostrzeżenie użytkownika lub zablokowanie działania. Teramind Starter ma pewne ograniczenia możliwości monitorowania aktywności i tworzenia reguł.

2. Analityka zachowań użytkowników
Teramind Starter posiada podstawowe funkcje User & Entity Behavior Analytics (UEBA), które identyfikują i ostrzegają o anomaliach w zachowaniu i potencjalnych zagrożeniach ze strony złośliwych, nieumyślnych lub narażonych na niebezpieczeństwo pracowników lub podmiotów zewnętrznych. Informacje o zagrożeniach predykcyjnych i sytuacyjnych uzyskane dzięki uczenia maszynowego i analizy regresji pomagają wykrywać typowe zagrożenia w aplikacjach i witrynach internetowych. Dodatkowo Teramind Starter wyposażony jest również w narzędzia optymalizacji siły roboczej i harmonogramu, za pomocą których można mierzyć produktywność pracowników. Zautomatyzowane reguły można wykorzystać do egzekwowania polityki firmy i zmniejszyć ilość bezproduktywnych zachowań.

3. Zarządzanie politykami i regułami
Rdzeniem Teramind jest silnik polityk oraz reguł, który może automatycznie wykrywać złośliwe, nieumyślne lub przypadkowe zagrożenia. Użytkownik systemu może od razu rozpocząć pracę z setkami prefabrykowanych reguł szablonów reguł i list klasyfikacji aktywności. Tworzenie własnych zasad i reguł odbywa się za pomocą intuicyjnego, wizualnego edytora zasad. Tworzenie profili monitorowania dla poszczególnych pracowników, grup lub działów za pomocą odbywa się przy pomocy intuicyjnego interfejsu.

4. Audyt i kryminalistyka
Oprócz monitorowania i raportów alarmowych, Teramind DLP posiada funkcję Session Player, która umożliwia dostęp do pulpitu użytkownika na żywo lub przeglądanie nagrań z poprzednich sesji. Można zobaczyć wszystkie powiadomienia, które otrzymał użytkownik i przeprowadzić zaawansowane wyszukiwanie treści na ekranie za pomocą OCR.

trial

strona www

Ulotka PL

Klasa sprzętu:

 PC  Serwer  Maszyna wirtualna

System operacyjny:

 Windows 7/8/10  Mac OS X 10.7, 10.8 lub 10.9  Linux
 Windows Server 2008/2012/2016  iOS  Android

Przeglądarka:

 Opera  Safari  Chrome  Firefox  Internet Explorer

Zapraszamy do zakupu produktu:

Formularz zapytania


Masz pytanie dotyczące tego produktu?
Prześlij je za pomocą formularza.
Nasz pracownik udzieli Tobie szczegółowej odpowiedzi na zadane pytania.