Poznaj nowy Netwrix Auditor 9.9
Mamy do tego narzędzia
Bezpieczna praca zdalna
Backup 5 kont Microsoft 365 za darmo

Softerra - nowy producent w naszej ofercie

softerra-logo.png

Firma Softerra Inc. jest światowym liderem w produkcji oprogramowania wspierającego i zarządzającego usługami katalogowymi. Flagowy produkt firmy to LDAP Administrator, który był pierwszym na rynku klientem LDAP zaprojektowanym pod system Windows. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu w zarządzaniu tożsamością oraz liczbie 50 000 klientów korporacyjnych i indywidualnych na całym świecie, Softerra nieustannie stara się utrzymać wysoki poziom zadowolenia odbiorców, zapewniając niezawodne rozwiązania i usługi oszczędzające czas dla sieci korporacyjnych.

Wszystkie rozwiązania opracowane przez Softerra są zaprojektowane tak, aby dostarczać dokładnie to, czego potrzebują klienci. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży, Softerra rozumie, że posiadanie odpowiedniego oprogramowania do szybkiego i łatwego wykonywania codziennych operacji jest absolutnie kluczowe dla sukcesu każdej organizacji. Produktom Softerra towarzyszy najwyższej jakości pomoc wysoko wykwalifikowanych specjalistów, a przejrzysta polityka finansowa nie wiąże się z żadnymi ukrytymi opłatami ani dodatkowymi kosztami za usługi komplementarne.

Softerra LDAP Administrator pozwala administratorom w łatwy i efektywny sposób analizować i przeglądać katalogi LDAP. Aplikacja charakteryzuje się intuicyjnym interfejsem, niespotykanym kreatorem oraz pełną współpracą z najbardziej popularnymi serwerami LDAPv3.