Bezpieczne dane firmowe
Acronis Wizjonerem w raporcie Gartnera
Mamy do tego narzędzia
Bezpieczna praca zdalna

Remote Desktop Manager 14 jest już dostępny!

devolutions-logo.png

Firma Devolutions ogłosiła dostępność najnowszej wersji narzędzia Remote Desktop Manager. Minęło trochę czasu od wydania poprzedniej wersji 13. Przez ten okres producent wydał ponad 20 aktualizacji programu. W końcu jednak nadszedł moment zaprezentowania kolejnej edycji, która zawiera w sobie mnóstwo nowych funkcji oraz poprawek.

Główne nowe cechy Remote Desktop Manager 14 to:
- Wsparcie dla SQL Azure MFA.
- Nowa opcja przeszukiwania dokumentacji.
- Obsługa uwierzytelniania w usłudze Azure AD (Office 365) [wymagany jest Devolutions Password Server]
- Ulepszone wsparcie MySQL oraz MariaDB obejmuje teraz repozytorium, dokumentację i ulubione.
- Nowa rola menedżera repozytorium.
- Dysk Google jest teraz dostępny jako źródło danych.
- Nowe uprawnienie użytkownika „Wykonaj”, które pozwala określonym użytkownikom na otwieranie wpisu.
- Wsparcie dla 1Password OPVault oraz 1Password Web.
- Integracja z systemem Password Safe firmy Mateso.
- Edycja na żywo dla FTP, SFTP, SCP, WebDAV, Google Drive, S3 Storage i Azure Storage.
- Weryfikacja haseł z bazą skradzionych danych Pwned password.

Jak uzyskać najnowszą wersję Remote Desktop Manager 14 ? Są trzy opcje:

1. Jeśli posiadasz licencję RDM Enterprise z aktywnym wsparciem, pojawi się monit o uaktualnienie do RDM 14 przy następnym logowaniu. Można też ściągnąć program ze strony producenta: https://remotedesktopmanager.com/Home/Download.
2. Jeśli posiadana licencja RDM Enterprise nie ma już aktywnego supportu, teraz jest idealny czas na odnowienie. Możesz kupić licencję w naszym sklepie internetowym lub wysłać e-mail na adres info@softworks.pl.
3. Jeśli jesteś nowicjuszem i nie posiadasz licencji RDM - witaj na pokładzie! Możesz wypróbować Remote Desktop Manager 14 Enterprise przez 30 dni. Po tym czasie, możesz kupić licencję lub przejść na RDM Free i używać go tak długo, jak chcesz.

Uwolnij pełną moc Remote Desktop Manager za pomocą Devolutions Password Server oraz Wayk Now.
Mamy świadomość, że specjaliści IT naprawdę lubią, kiedy ich narzędzia są scentralizowane. Ma to sens, ponieważ scentralizowane narzędzia są bardziej wydajne, a jednym z najlepszych sposobów na zwiększenie wydajności jest integracja Remote Desktop Managera z innymi produktami z rodziny: Devolutions Password Server oraz Wayk Now. Za pomocą Devolutions Password Server można łatwo przechwytywać, zarządzać i kontrolować dostęp do uprzywilejowanych kont i haseł użytkowników biznesowych. Program Wayk Now pozwala bezpiecznie i łatwo przejąć kontrolę nad komputerem zdalnym lub zezwolić autoryzowanemu użytkownikowi zdalnemu na przejęcie kontroli nad systemem. Po zintegrowaniu z Remote Desktop Manager, Wayk Now umożliwia zarządzanie, skalowalność i zwiększoną wydajność dzięki jednej, unikalnej platformie dla wszystkich sesji zdalnych.