Nowe produkty w rodzinie Netwrix
Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

PRTG Network Monitor w nowej odsłonie

paessler-logo.png

Jeden z naszych oficjalnych dostawców, firma Paessler AG, poinformowała o dostępności najnowszej aktualizacji do swojego flagowego produktu - PRTG Network Monitor. Nowa wersja programu posiada architekturę typu Single Page Application (SPA) bazującą na HTML5. Dzięki temu PRTG Network Monitor oferuje ulepszony interfejs użytkownika, pozwalając administratorom na uzyskanie większej ilości informacji z jednej tylko okna programu.


Prezentacja danych stała się bardziej przejrzysta i łatwiejsza do zrozumienia. Ulepszona konstrukcja umożliwia zarówno czujnikom jak i urządzeniom przedstawiać więcej informacji na jednej stronie. Aby jeszcze bardziej usprawnić pracę administratorów, zadania teraz odbywają się w warstwach pop-up w przeglądarce bez konieczności ładowania nowych stron. Użytkownicy mogą zmienić priorytety i statusy obiektów za pomocą jednego kliknięcia.


 „Administratorzy są bardziej zajęci niż kiedykolwiek, co oznacza, że ich krytyczne aplikacje muszą dostarczać informację szybko i intuicyjnie. Wierzymy, że nowa wersja PRTG Network Monitor zadowoli naszych wymagających użytkowników” - powiedział Dirk Paessler, założyciel i CEO w Paessler AG – „Moc, szybkość, przejrzystość i użyteczność naszej nowej, zaktualizowanej wersji pozwoli administratorom na bieżąco z każdym aspektem funkcjonowania systemu."


Nowa wersja Paessler jest już dostępna dla wszystkich klientów użytkujących PRTG Network Monitor z aktywnym suportem.