Poznaj nowy Netwrix Auditor 9.9
Bezpieczne dane firmowe
Mamy do tego narzędzia
Bezpieczna praca zdalna
Backup 5 kont Microsoft 365 za darmo
TeamViewer

Partnerstwo z Heimdal Security

heimdal-security-logo.png

Heimdal Security to szybko rozwijająca się firma zajmująca się cyberbezpieczeństwem, która koncentruje się na ciągłych innowacjach technologicznych. W oparciu o zwycięski pomysł mistrzów świata CTF, w 2014 roku w Kopenchadze powstała firma Heimdal Security, odnotowując spektakularny rozwój dzięki proaktywnemu tworzeniu produktów, które przewidują trendy w zagrożeniach.

Heimdal Security chroni użytkowników i firmy przed działaniami cyberprzestępców, zapewniając bezpieczeństwo krytycznych informacji i własności intelektualnej. Jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży cyberbezpieczeństwa, koncentrując się na edukacji użytkowników za pośrednictwem bloga oraz bezpłatnych kursów i zasobów online.

Od 2011 roku Heimdal Security prowadzi walkę z cyberprzestępczością, opracowując nowe technologie i dostarczając dane wywiadowcze, aby chronić ponad 6 000 firm i 900 000 użytkowników przed atakami cyberprzestępców i naruszeniami bezpieczeństwa danych. Firma jest zwycięzcą nagrody „Most Educational Security Blog” z 2016 roku, byłą nominowana do nagrody “Anti-Ransomware Solution of the Year” w konkursie Computing Security Awards 2017 oraz zwyciężyła podczas Computing Security Awards 2018 uzyskując wyróżnienie „Anti Malware Solution of the Year”.

Nasza firma jest pierwszym oficjalnym partnerem Heimdal Security w Polsce. Już wkrótce opublikujemy więcej informacji na temat flagowych rozwiązań cyberbezpieczeństwa dla przedsiębiorstw: Thor, Forseti oraz MailSentry.