Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Paessler

paesslerlogonew.png

Firma Paessler AG wierzy, że monitoring odgrywa istotną rolę w zmniejszaniu zużycia zasobów przez ludzkość. Dane z monitoringu pomagają klientom oszczędzać zasoby, od optymalizacji infrastruktury IT, OT i IoT po zmniejszenie zużycia energii lub emisji - dla naszej przyszłości i naszego środowiska. Dlatego Paessler oferuje rozwiązania monitorujące dla firm ze wszystkich branż i każdej wielkości, od SMB po duże przedsiębiorstwa. Paessler ściśle współpracuje z renomowanymi partnerami i wspólnie stawiają czoła wyzwaniom związanym z monitoringiem w ciągle zmieniającym się świecie.

Od 1997 roku, kiedy firma Paessler po raz pierwszy wprowadziła na rynek PRTG Network Monitor, połączyła swoją dogłębną wiedzę na temat monitoringu z duchem innowacyjności. Dziś ponad 500 000 użytkowników w ponad 170 krajach polega na PRTG i innych rozwiązaniach Paessler w celu monitorowania złożonych infrastruktur IT, OT i IoT. Produkty Paessler umożliwiają klientom monitorowanie wszystkiego, a tym samym pomagają im w optymalizacji ich zasobów.


Lista produktów producenta

prtglogonew.png
PRTG Network Monitor

PRTG Network Monitor to profesjonalny i zarazem rozbudowany program do monitorowania ruchu sieciowego. Charakteryzuje się ogromną funkcjonalnością, wygodą podczas monitorowania sieci oraz możliwością przełączania się pomiędzy kilkoma interfejsami użytkownika. Narzędzie to pozwala oszczędzać koszty poprzez zapobieganie awariom i optymalizacji połączeń. Paessler PRTG Network Monitor zapobiega powstawaniu wąskich gardeł w transmisji danych, redukuje koszty poprzez dobór urządzeń dokładnie dopasowanych do aktualnych wymagań i podnosi zyski poprzez zapobieganie niespodziewanym awariom.

Czytaj dalej

1