Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Nowe funkcje wykresów JavaScript w AnyChart 8.9.0

anychart-logo-new.png

AnyChart 8.9.0 jest już dostępny! Najnowsza duża aktualizacja wprowadza nowe ekscytujące, gotowe do użycia funkcje do wielokrotnie nagradzanej rodziny produktów biblioteki wykresów JavaScript - AnyChart, AnyStock, AnyGantt i AnyMap. Ulepszona funkcjonalność i możliwość tworzenia jeszcze bardziej atrakcyjnych wizualizacji danych dla witryn internetowych i aplikacji w jeszcze krótszym czasie.

Nowe funkcje wykresów:
Długość tekstu etykiety - Teraz można ograniczyć liczbę znaków wyświetlanych na etykietach wykresów. Ta nowa opcja zapewnia łatwiejszą kontrolę nad wyświetlaniem wykresów.
Eksport CSV / XLSX po stronie klienta - Począwszy od wersji 8.9.0, CSV i XLSX można eksportować bezpośrednio po stronie klienta.
Wskaźnik średniej ceny ważonej wolumenem - Kontynuując rozszerzanie możliwości analizy technicznej, dodano nowy wskaźnik - średnią cenę ważoną wolumenem. VWAP robi dokładnie to, co sugeruje jego nazwa, czyli mierzy średnią cenę w pewnym horyzoncie czasowym, określając stosunek wartości do całkowitego wolumenu.
Nakładanie się etykiet wykresu Gantta - W przypadku wykresów Gantta dodano opcję obcinania etykiet, gdy się nakładają.
Ulepszone umieszczanie pierwszej i ostatniej etykiety - Aby jeszcze bardziej ulepszyć wygląd wizualizacji danych z etykietami, pierwsza i ostatnia etykieta na wszystkich zwykłych wykresach teraz zawsze znajduje się na wykresie. W rezultacie wyświetlanie wykresów stało się jeszcze bardziej spójne i atrakcyjne.
Etykiety kaskadowe - Na wykresie kaskadowym z wieloma seriami tworzenie dodatkowej etykiety pokazującej sumę stosu jest teraz tak proste, jak nigdy.
Automatyczne umieszczanie punktów biegunowych - Wykresy biegunowe mogą teraz automatycznie rozmieszczać punkty danych w kategorii, jeśli jest taka potrzeba.