Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Netwrix oraz Stealthbits łaczą siły

netwrix-logo-new.png

Od ponad piętnastu lat zarówno Netwrix, jak i Stealthbits pomagają tysiącom organizacji na całym świecie w kwestiach związanych z bezpieczeństwem IT. Działając w opozycji do siebie każda z firm z powodzeniem koncentrowała się na rozwiązywaniu podobnych problemów, ale czasami na bardzo różne sposoby. Niezależnie od tego, czy klientem był mały startup, czy duże przedsiębiorstwo, misje były bardzo spójne - pomóc klientom identyfikować zagrożenia, zabezpieczać ich wrażliwe dane i zmniejszać ryzyko, na jakie narażone są ich organizacje.

U podstaw tej fuzji chodzi o połączenie mocnych stron każdej z firm. Dzięki portfolio produktów Stealthbits z zakresu zarządzania dostępem do danych, zarządzania i bezpieczeństwa usługi Active Directory oraz zarządzania dostępem uprzywilejowanym, będziemy mogli zaoferować klientom funkcjonalność klasy enterprise oraz rozszerzony zestaw rozwiązań.

Po fuzji obu producentów firma skupi się na kilku aspektach funkcjonalnych takich jak: wgląd w ryzyko, klasyfikacja danych, zarządzanie dostępem do danych, zarządzanie dostępem uprzywilejowanym, wykrywanie zagrożeń w czasie rzeczywistym oraz automatyzacja.