Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Narzędzie Usercube już w portfolio Netwrix

netwrix-logo-new.png

Netwrix przejmuje firmę Usercube, aby zaoferować klientom zwiększone bezpieczeństwo danych poprzez zaawansowane zarządzanie tożsamością. Rozwiązanie Usercube zapewnia cyfrowe zaufanie i usprawnia zarządzanie tożsamością osób dołączających, przenoszących się i opuszczających firmę.

Przejęcie to rozszerza ofertę firmy Netwrix w zakresie zarządzania tożsamością i dostępem (IAM) oraz wzmacnia zaangażowanie firmy w rozwiązywanie problemów związanych z bezpieczeństwem cybernetycznym przy mniejszym wysiłku poprzez automatyzację rutynowych i podatnych na błędy zadań.

Klienci Netwrix odniosą korzyści z wdrożenia rozwiązania, które usprawni kontrolę nad dostępem do wrażliwych danych i zapewni cyfrowe zaufanie w ich środowisku IT. Zarządzanie dostępem wszystkich osób zmniejsza prawdopodobieństwo zarówno przypadkowego, jak i złośliwego ujawnienia wrażliwych danych; jeśli dojdzie do niewłaściwego dostępu, zostanie on wykryty przez inne produkty Netwrix i zwróci uwagę zespołu bezpieczeństwa. Klienci USERCUBE skorzystają na dodaniu produktów Netwrix do swojej architektury bezpieczeństwa, aby rozszerzyć zarządzanie od tożsamości aż do danych, które są ostatecznym celem napastników. Ponadto produkty Netwrix pozwolą zidentyfikować najbardziej krytyczne dane i wskazać ryzykowne uprawnienia, aby umożliwić zespołowi IT skupienie się na najbardziej zagrożonych aktywach przedsiębiorstwa. "Rozwiązanie Usercube jest kamieniem węgielnym dla zabezpieczenia powierzchni ataku na tożsamość. To przejęcie wzmacnia zaangażowanie firmy Netwrix w zapewnienie solidnego zabezpieczenia wszystkich trzech podstawowych wektorów ataku: danych, tożsamości i infrastruktury. Jesteśmy zachwyceni, że eksperci ds. tożsamości z USERCUBE wzmocnią Netwrixa, aby wspólnie zapewnić kompleksowe bezpieczeństwo danych" - powiedział Steve Dickson, dyrektor generalny Netwrix.