Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

MindMapper 14 w ofercie Softworks

mindmapper_logo.jpg

Firma SimTech Systems przedstawiła najnowszą wersję popularnego oprogramowania typu „mind processor” - MindMapper 14 dla systemu Windows. Nowa wersja jeszcze bardziej ułatwia użytkownikom wykorzystać możliwości mindmappingu w projektach: mogą wyrazić swoje pomysły w formie wizualnej mapy myśli, zmieniać je łatwo w organizacji, przedstawić je w innym formacie pliku i udostępniać za pomocą usługi współpracy MindMapper Arena.

"Ta zaktualizowana wersja kładzie nacisk na rdzeń myśli i komunikacji, poprawiając możliwości współpracy.” - mówi Young G. Chung, prezes i dyrektor generalny SimTech System - "To pomaga fizycznym, biznesowym i akademickim użytkownikom na całym świecie z łatwością tworzyć, zarządzać, udostępniać i wymieniać informacje."

Nowe funkcje programu w wersji 14 obejmują:
1. Interfejs użytkownika, który jest bardziej intuicyjny i łatwiejszy w obsłudze.
2. Bardziej wyrafinowane elementy graficzne, dzięki czemu mapy myśli się bardziej zrównoważone.
3. Lepszą integracja z pakietem MS Office i łatwiejsze etapy procesu konwersji.
4. Zdolność do przedstawienia mapy myśli przy pomocy adresu URL, aby każdy użytkownik z przeglądarką z zainstalowanym pluginem Flash mógł go zobaczyć.
5. Lepszy i szybszy tryb prezentacji.
6. Nowe menu Konstrukcja – możliwość stosowania w mapach myśli różnych motywów.
7. Bezproblemowy import plików MindManager.
8. Synchronizacja wersji dla telefonów z edycją dla komputerów stacjonarnych.

"Jednym z najbardziej zaawansowanych funkcji jest jego obsługa współpracy grupowej." mówi prezes Chung - "Pozwala to użytkownikom wspólnie edytować mapy, pliki embed, pracę nad projektami, wdrażać pomysły z burzy mózgów, prowadzić spotkania, dokumenty i materiały, wysyłać aktualizacje statusu oraz wiele innych. Właśnie dlatego firma Samsung Electronics używa MindMapper. Jest to świetny sposób, aby przeprowadzić spotkanie, zarządzać projektami i dzielić się wiedzą."