Poznaj nowy Netwrix Auditor 9.9
Mamy do tego narzędzia
Zapraszamy na webinar
Bezpieczna praca zdalna
Backup 5 kont Microsoft 365 za darmo

Micro Focus

microfocus-logo.png

Micro Focus to jedna z najlepszych i największych na świecie firm produkujących oprogramowanie dla przedsiębiorstw. Micro Focus pomaga klientom w pełni wykorzystać dotychczasowe inwestycje i wdrażać nowe technologie w środowisku hybrydowego IT. Dostarczając klientom najlepsze w swej klasie, skalowalne oprogramowanie dla przedsiębiorstw wraz z wbudowanymi narzędziami analitycznymi, firma Micro Focus zajmuje się implementacją ukierunkowanych na klienta innowacji w obszarach takich jak:
- środowiska programistyczno-operacyjne (Dev-Ops)
- hybrydowe IT
- bezpieczeństwo i zarządzanie ryzykiem
- analiza predykcyjna
Do marek zależnych firmy należą między innymi takie brandy jak: SUSE, Novell, NetIQ, Borland czy Attachmate. Micro Focus skupia się wyłącznie na wytwarzaniu, sprzedaży i obsłudze oprogramowania. Po połączeniu się z HPE Software we wrześniu 2017, połączona spółka zatrudnia prawie 6000 osób tylko w dziale badawczo-rozwojowym.

Micro Focus


Lista produktów producenta

hpe-vmexplorer.png
VM Explorer

VM Explorer to zaawansowane rozwiązanie do backupu środowisk zwirtualizowanych - wspierające zarówno VMware ESXi 5.5-6.5 jak i VMware vSphere 5.5-6.7 oraz Hyper-V. VM Explorer oferowany jest w dwóch edycjach.

Czytaj dalej

1