Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Micro Focus

micro-focus-opentext-logo.png

Micro Focus to jedna z najlepszych i największych na świecie firm produkujących oprogramowanie dla przedsiębiorstw. Micro Focus pomaga klientom w pełni wykorzystać dotychczasowe inwestycje i wdrażać nowe technologie w środowisku hybrydowego IT. Dostarczając klientom najlepsze w swej klasie, skalowalne oprogramowanie dla przedsiębiorstw wraz z wbudowanymi narzędziami analitycznymi, firma Micro Focus zajmuje się implementacją ukierunkowanych na klienta innowacji w obszarach takich jak:
- środowiska programistyczno-operacyjne (Dev-Ops)
- hybrydowe IT
- bezpieczeństwo i zarządzanie ryzykiem
- analiza predykcyjna
Do marek zależnych firmy należą między innymi takie brandy jak: SUSE, Novell, NetIQ, Borland czy Attachmate. Micro Focus skupia się wyłącznie na wytwarzaniu, sprzedaży i obsłudze oprogramowania. Po połączeniu się z HPE Software we wrześniu 2017, połączona spółka zatrudnia prawie 6000 osób tylko w dziale badawczo-rozwojowym.


Lista produktów producenta

dataprotector-logo.png
Data Protector

Micro Focus Data Protector to korporacyjne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych po awarii dla dużych, złożonych i heterogenicznych środowisk IT. Oparty na ujednoliconej, elastycznej architekturze wielowarstwowej, Data Protector umożliwia scentralizowaną ochronę danych w środowiskach fizycznych, wirtualnych i chmurowych.

Czytaj dalej

vmexplorer-logo-new.png
VM Explorer

VM Explorer to zaawansowane rozwiązanie do backupu środowisk zwirtualizowanych - wspierające zarówno VMware ESXi 5.5-6.5 jak i VMware vSphere 5.5-6.7 oraz Hyper-V. VM Explorer oferowany jest w dwóch edycjach.

Czytaj dalej

1