Nowe produkty w rodzinie Netwrix
Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Mamy partnerstwo z NetJapan

netjapan-logo.png

Bardzo miło nam zakomunikować, iż rozpoczęliśmy współpracę z firmą NetJapan, producentem rozwiązań przeznaczonych do backupu danych. Firma NetJapan funkcjonuje na rynku od ponad 20 lat, rozwijając linię produktów ActiveImage Protector (AIP), rozwiązań mających na celu tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych, użytkowanych na tysiącach serwerów i komputerów na całym świecie.

ActiveImage Protector (AIP) jest niedrogim i szybkim rozwiązaniem, zoptymalizowanym dla środowisk fizycznych Windows i Linux oraz maszyn wirtualnych Microsoft Hyper-V, VMware oraz Citrix. Zaprojektowany, by sprostać wyzwaniom związanym z utrzymaniem ciągłej ochrony danych, ActiveImage Protector wyposażony jest w innowacyjne funkcje zarządzania kopiami zapasowymi, które gwarantują odzyskanie ważnych informacji w sposób szybki i niedrogi.
 
Firma NetJapan została założona w 1996 roku w Tokio, jako jedna z pierwszych na japońskim rynku firm zapewniających nowoczesne rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych. Zgodnie ze swoją filozofią „Only one technology” w 2009 roku NetJapan wprowadził na rynek rozwiązanie ActiveImage Protector, które w znaczący sposób minimalizuje czas przetwarzania kopii zapasowych, nawet w przypadku dużej ilości danych. Oprócz siedziby głównej w Tokio, firma posiada w chwili obecnej 3 dodatkowe biura – w Ameryce Północnej, Wielkiej Brytanii i Niemczech.