Poznaj nowy Netwrix Auditor 9.9
Mamy do tego narzędzia
Zapraszamy na webinar
Bezpieczna praca zdalna
Backup 5 kont Microsoft 365 za darmo

Malwarebytes

malwarebytes-logo-2017.jpg

Malwarebytes Corporation to producent szeroko znanego i docenionego narzędzia Malwarebytes Anti-Malware, aplikacji przeznaczona dla systemów Microsoft Windows, która odnajduje i usuwa znalezione na komputerze złośliwe oprogramowanie (malware). Firma istnieje od 2008 roku.


Lista produktów producenta

malwarebytes-endpoint-protection-logo.png
Malwarebytes Endpoint Protection

Malwarebytes Endpoint Protection to platforma do ochrony punktów końcowych udostępniająca siedem warstw technologii zabezpieczających, która proaktywnie blokuje niebezpieczne zagrożenia, całkowicie zastępując tradycyjne rozwiązania antywirusowe. Dzięki zastosowaniu wiodącej w branży telemetrii chroni punkty końcowe zarówno przed znanymi, jak i nieznanymi zagrożeniami. Najbardziej skuteczna strategia ochrony zaczyna się od proaktywnego zapobiegania, a skuteczne zapobieganie wymaga wielopłaszczyznowego podejścia, które jest w stanie zaradzić nie tylko dzisiejszym zagrożeniom, ale także zapobiec jutrzejszym.

Czytaj dalej

malwarebytes-endpoint-security-logo.png
Malwarebytes Endpoint Security

Program Malwarebytes Endpoint Security to zaawansowana platforma służąca do ochrony punktów końcowych przed znanymi i nieznanymi zagrożeniami, która integruje wszystkie wiodące technologie Malwarebytes w jednym potężnym rozwiązaniu. Narzędzie to łączy w sobie zaawansowane wykrywanie złośliwego oprogramowania i zapobieganie atakom, blokowanie złośliwych stron internetowych oraz zapewnia sterowanie ochroną na centralnie zarządzanej platformie skalowalnej do tysięcy punktów końcowych.

Czytaj dalej

1