Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Malwarebytes

malwarebytes-logo-2017.jpg

Malwarebytes Corporation to producent szeroko znanego i docenionego narzędzia Malwarebytes Anti-Malware, aplikacji przeznaczona dla systemów Microsoft Windows, która odnajduje i usuwa znalezione na komputerze złośliwe oprogramowanie (malware). Firma istnieje od 2008 roku.


Lista produktów producenta

malwarebytes-endpoint-protection-logo.png
Malwarebytes Endpoint Protection

Malwarebytes Endpoint Protection to platforma do ochrony punktów końcowych udostępniająca siedem warstw technologii zabezpieczających, która proaktywnie blokuje niebezpieczne zagrożenia, całkowicie zastępując tradycyjne rozwiązania antywirusowe. Dzięki zastosowaniu wiodącej w branży telemetrii chroni punkty końcowe zarówno przed znanymi, jak i nieznanymi zagrożeniami. Najbardziej skuteczna strategia ochrony zaczyna się od proaktywnego zapobiegania, a skuteczne zapobieganie wymaga wielopłaszczyznowego podejścia, które jest w stanie zaradzić nie tylko dzisiejszym zagrożeniom, ale także zapobiec jutrzejszym.

Czytaj dalej

malwarebytes-incident-response-logo.png
Malwarebytes Incident Response

Malwarebytes Incident Response to niezawodne rozwiązanie do kompleksowego usuwania skutków ataków zapewniający optymalną wydajność oraz skuteczność technik reagowania na zdarzenia. Zautomatyzowane podejście wzmacnia posiadany model zabezpieczeń i łączy ze sobą odseparowane silosy operacyjne.

Czytaj dalej

1