Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Macrium

macrium-software-logo.png

Macrium Software zostało założone w 2006 roku, siedziba firmy mieści się w Manchesterze w Wielkiej Brytanii. Flagowym produktem jest narzędzie Macrium Reflect, oprogramowanie tworzące bezpieczny obraz dysku z ekstremalnie szybkim czasem odzyskiwania danych w przypadku katastrofy.


Lista produktów producenta

macriumreflect-technicians-logo.png
Macrium Reflect Technicians

Macrium Reflect Technicians to zestaw narzędzi przeznaczonych specjalnie dla działów IT, służący do tworzenia i odzyskiwania kopii bezpieczeństwa systemów operacyjnych, zarówno typu Workstation jak i Server.

Czytaj dalej

macriumreflect-server6-logo.png
Macrium Reflect v8 Server

Klienci decydujący się na zakup oprogramowania Macrium Reflect Server mogą zrelaksować się już podczas jego instalacji. Macrium Reflect Server wykona kopię zapasową serwerów fizycznych i wirtualnych. To szybkie i bardzo niezawodne rozwiązanie po raz kolejny ustanawia standard wśród rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych serwerów na zasadzie obrazów. Macrium Reflect Server jest wyposażony w pełen zestaw funkcji, który gwarantuje najlepszy czas tworzenia pierwszej kopii oraz spokój w momencie przywracania danych, zarówno na poziomie pełnego obrazu dysku jak i pojedynczego folderu lub pliku.

Czytaj dalej

1