Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

KWizCom Scan for SharePoint

kwizcom-scan-for-sharepoint-logo.png

KWizCom Scan for SharePoint (dla Microsoft 365) umożliwia użytkownikom łatwe skanowanie dokumentów do biblioteki lub dołączanie ich do pozycji listy bez opuszczania interfejsu SharePoint. Dokumenty mogą być skanowane do następujących formatów: PDF, PNG, JPG, GIF, TIFF BMP. Wielostronicowe dokumenty mogą być również skanowane do jednego lub wielu plików.

Bez opuszczania interfejsu SharePoint, można łatwo skanować dokumenty do biblioteki lub dołączyć je do pozycji listy za pomocą zintegrowanego menu skanowania. Dzięki wielojęzycznej funkcji OCR, można łatwo zapisać zeskanowane pliki jako pliki PDF z możliwością wyszukiwania, a wszystko to zaprojektowane dla nietechnicznych użytkowników biznesowych.

Główne cechy:

Bezproblemowa integracja z interfejsem użytkownika SharePoint

Zintegrowany w najbardziej naturalny sposób, aby ułatwić użytkownikom końcowym SharePoint skanowanie plików do bibliotek i załączników list.

Twoje dane nigdy nie opuszczają Twojego środowiska!

Ponieważ jest to aplikacja hostowana przez SharePoint, żadne dane/dokumenty klienta nie są przesyłane do innych serwerów w chmurze! Skanowanie papieru odbywa się na pulpicie użytkownika, za pomocą komponentu klienckiego, który jest częścią aplikacji KWizCom SharePoint Scan.

Umożliwia wsadowe skanowanie papieru w celu uzyskania wielu dokumentów
Chcesz zeskanować wiele stron i zapisać je jako osobne pliki? Nie ma problemu! Z łatwością skonfiguruj sposób, w jaki chcesz rozdzielić zeskanowane strony na pliki.

Wielojęzyczny OCR

Twórz dokumenty PDF z możliwością przeszukiwania, korzystając z wielojęzycznej funkcji OCR (edycja Pro).

Automatyczne uzupełnianie właściwości dokumentów dzięki strefowemu OCR
Musisz regularnie skanować te same rodzaje dokumentów, takie jak faktury, oferty cenowe czy zamówienia zakupu? Nie ma potrzeby ręcznego aktualizowania wartości właściwości zeskanowanych dokumentów! Łatwo mapuj obszary na zeskanowanym papierze na wartości właściwości zeskanowanych dokumentów. Dzięki temu wartości te zostaną automatycznie pobrane i zaktualizowane we właściwościach zeskanowanych dokumentów podczas przesyłania ich do SharePointa!

Superelastyczne, skonfiguruj aplikacje tak, aby zachowywały się zgodnie z konkretnymi potrzebami Twojej firmy
Za pomocą strony ustawień aplikacji SharePoint Scan możesz skonfigurować różne ustawienia, które mogą być dziedziczone z SharePoint Scan do każdej konkretnej biblioteki.


Program występuje w dwóch edycjach: Standard oraz Professional.


trial
strona www

Klasa sprzętu:

 PC  Serwer  Maszyna wirtualna

System operacyjny:

 Windows 7/8/10  Mac OS X 10.7, 10.8 lub 10.9  Linux
 Windows Server 2008/2012/2016  iOS  Android

Przeglądarka:

 Opera  Safari  Chrome  Firefox  Internet Explorer

Zapraszamy do zakupu produktu:

Formularz zapytania


Masz pytanie dotyczące tego produktu?
Prześlij je za pomocą formularza.
Nasz pracownik udzieli Tobie szczegółowej odpowiedzi na zadane pytania.