Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

KWizCom

kwiz-logo.png

KWIZ (poprzenio KWizCom) to kanadyjska firma, z siedzibą w Toronto. Od 2005 roku dostarcza na rynek dodatki dla środowisk SharePoint, rozwiązań mobilnych oraz Office 365. Firma może się pochwalić  ponad 10 000 klientów na całym świecie. Najpopularniejsze narzędzia to: KWizCom Forms, List Aggregator, Org. Chart czy Data View Plus.


Lista produktów producenta

kwizcom-scan-for-sharepoint-logo.png
KWizCom Scan for SharePoint

KWizCom Scan for SharePoint (dla Microsoft 365) umożliwia użytkownikom łatwe skanowanie dokumentów do biblioteki lub dołączanie ich do pozycji listy bez opuszczania interfejsu SharePoint. Dokumenty mogą być skanowane do następujących formatów: PDF, PNG, JPG, GIF, TIFF BMP. Wielostronicowe dokumenty mogą być również skanowane do jednego lub wielu plików.

Czytaj dalej

kwizcom-wiki-plus-logo.png
KWizCom SharePoint Wiki Plus

Część webowa KWizCom SharePoint Wiki Plus jest zaawansowanym, kompleksowym rozwiązaniem Wiki dla SharePoint. Zaawansowane funkcje wiki i naturalna integracja z platformą SharePoint zapewniają najbardziej produktywne i efektywne kosztowo narzędzie do prawdziwej współpracy i dzielenia się wiedzą w całym przedsiębiorstwie.

Czytaj dalej

kwizcom-forms-logo.png
KWizCom Forms

KWizCom Forms to prawdziwie natywne formularze i rozwiązanie workflow w środowiskach SharePoint, zaprojektowane specjalnie dla nietechnicznych użytkowników biznesowych. Nie ma już potrzeby zatrudniania drogich usługodawców do opracowywania formularzy dla Twojej organizacji. KWizCom Forms to zdecydowanie najlepsza alternatywa dla InfoPath, polecana przez tysiące użytkowników.

Czytaj dalej

1