Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Kiwi CatTools

cattoolslogo.jpg

Kiwi CatTools jest aplikacją skierowaną dla administratora sieci, pozwalająca na zautomatyzowanie bardzo wielu procesów związanych z codziennym zarządzaniem siecią, urządzeniami jak routery, switche i zapory.

 

Aplikacja Kiwi CatTools oferuje wsparcie dla urządzeń firmy Cisco, Extreme Networks, Foundry, HP, Netscreen, Multicom oraz innych. Narzędzie to jest dedykowane dla administratorów sieci komputerowych w których występuje do 100 urządzeń. Program pozwala na grupowe wykonywanie czynności dla wskazanych urządzeń, na ich zaplanowanie w harmonogramie i pełną automatyzacje.

 

 

Kiwi CatTools umożliwia grupową zmianą haseł w routerach, co pozwala zaoszczędzić czas. Umożliwia ona między innymi na automatyczne tworzenie kopii zapasowych konfiguracji urządzeń i powiadamianie przez email o każdej zmianie, wysyłanie komend przez Telnet lub SSH do wielu urządzeń jednocześnie, zaplanowaną zmianę konfiguracji, zmianę haseł do wielu urządzeń jednocześnie i wiele innych. Program obsługuje protokoły CLI, Telnet, SSD, TFTP i SNMP oraz potrafi generować raporty na temat wykorzystywanych portów, adresów MAC, ARP i wersji oprogramowania.

 

trial

strona www

Klasa sprzętu:

 PC  Serwer  Maszyna wirtualna

System operacyjny:

 Windows 7/8/10  Mac OS X 10.7, 10.8 lub 10.9  Linux
 Windows Server 2008/2012/2016  iOS  Android

Przeglądarka:

 Opera  Safari  Chrome  Firefox  Internet Explorer

Zapraszamy do zakupu produktu:

Formularz zapytania


Masz pytanie dotyczące tego produktu?
Prześlij je za pomocą formularza.
Nasz pracownik udzieli Tobie szczegółowej odpowiedzi na zadane pytania.