Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Heimdal Unified Threat Platform

heimdal-unified-threat-platform-logo.png

W skład platformy cyberbezpieczeństwa Heimdal Unified Threat Platform wchodzi obecnie dziewięć modułów oraz dwie usługi. Pierwsza kategoria obejmuje aplikacje z zakresu Threat Prevention, Patch & Asset Management, Privileged Access Management, Application Control, Next-Gen Endpoint Antivirus, Ransomware Encryption Protection, Email Security, Email Fraud Prevention oraz Remote Desktop. Usługi reprezentowane jest przez pakiety Endpoint Detection & Response (EDR), a także eXtended Detection & Response (XDR). Każdy z tych elementów można nabyć oraz użytkować jako pełnowartościowy produkt.

Heimdal Unified Threat Platform to jeden pulpit dla wszystkich rozwiązań Heimdal Security, a wielokrotnie nagradzane rozwiązania Heimdal Security zapewniają proaktywną ochronę z wiodącym na rynku wskaźnikiem wykrywalności. Zapobieganie, wykrywanie oraz reakcja na wszelkie zagrożenia przy jednoczesnej ochronie posiadanych dróg komunikacji cyfrowej przed zagrożeniami zewnętrznymi – wszystko to zjednoczone w jednym, w pełni zgodnym pakiecie bezpieczeństwa cybernetycznego.

Heimdal Security łączy zapobieganie zagrożeniom, zarządzanie podatnościami, zarządzanie dostępem oraz ochronę antywirusową i ochronę poczty elektronicznej w jedną platformę, która upraszcza operacje IT i pomaga firmom powstrzymać każdy cyberatak, zapewniając bezpieczeństwo krytycznych aktywów, informacji i własności intelektualnej. Pojedynczo jako produkty lub razem jako pakiet, Heimdal Security daje niezrównaną elastyczność w dostosowywaniu obrony cybernetycznej i skalowaniu każdej istniejącej konfiguracji, umożliwiając zastąpienie do siedmiu dostawców tylko jednym.

Application Control
- Najprostszy sposób na kontrolę wykonywania aplikacji
Rozwiązanie do zarządzania aplikacjami do białej listy i blokowania uruchomionych aplikacji. Pełna kontrola nad wykonywaniem aplikacji w sesji z dodatkowymi funkcjami zarządzania dostępem poprzez połączenie z modułem Privileged Access Management. Application Control w połączeniu z PAM pozwala na wysoce konfigurowalne sesje administratorów.

Email Security - Rozwiązanie do ochrony poczty elektronicznej
Rozwiązanie do ochrony poczty elektronicznej w chmurze oraz w środowiskach lokalnych. Wysoce wydajne rozwiązanie typu all-in-one do ochrony poczty elektronicznej i filtrowania spamu, które wykrywa złośliwe oprogramowanie dostarczane pocztą elektroniczną, zatrzymuje spam i filtruje złośliwe adresy URL oraz próby phishingu w ramach prostej integracji.

Email Fraud Prevention
- Zapobieganie próbom oszustwa przy wykorzystaniu poczty elektronicznej
Innowacyjne rozwiązanie do ochrony komunikacji, które zapobiega oszustwom e-mailowym i kompromitacji poczty biznesowej, monitorując ponad 125 wektorów, takich jak frazeologia, numery IBAN, rachunków, modyfikacja załączników, wykonywanie linków i wykrywanie zagrożeń typu man-in-the-email. Działa on jako uzupełnienie wszelkich istniejących rozwiązań do filtrowania poczty w pakiecie Microsoft 365 oraz Outlooku dla komputerów stacjonarnych.

Remote Desktop Control
- Zdalne połączenie bez agenta
Heimdal Remote Desktop obsługuje komunikację agent-to-agent, dashboard-to-agent i dashboard-to-no-agent. Zdalne połączenie ze swoimi pracownikami w dowolnym czasie i miejscu z pulpitu Heimdal lub z agenta desktopowego. Brak potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania, kiedy klient lub zleceniodawca nie jest częścią lokalnej grupy lub sieci. Wsarcie dla wielu systemów: Windows, Mac, Android i iOS. Funkcje uwierzytelniania wieloczynnikowego, opcjami dostępu nadzorowanego i nienadzorowanego, nagrywaniem wideo i pełną ścieżką audytu.

DNS Filtering - Prawdziwe filtrowanie DNS over HTTPS
Najbardziej zaawansowany technologicznie produkt bezpieczeństwa DNS na świecie, zasilany predykcyjną AI, umożliwia idealną obronę przed każdym nieznanym zagrożeniem. Kompatybilny z każdym innym rozwiązaniem zabezpieczającym. Heimdal Security jest pierwszym na świecie dostawcą na rynku, który integruje prawdziwe DNS over HTTPS w produkcie, ewoluując poza standardowe przekierowanie pakietów DNS.

Patch & Asset Management - Łatwe aktualizacje Microsoft i Linux
Ujednolicenie systemów Windows i Linux pod jednym szyldem - Patch & Asset Management może teraz zapewnić wydajne i wnikliwe zarządzanie lukami i poprawkami zarówno dla maszyn z systemem Windows, jak i Linux oraz polityk grupowych. Instalowanie, wdrażanie i zarządzanie aktualizacjami oraz poprawkami bezpieczeństwa na dowolnym systemie w dowolnym miejscu i czasie, niezależnie od kompilacji.

Next-Gen Antivirus - Czterowarstwowy antywirus z MDM i rozszerzonymi funkcjami firewall
Cztery zaawansowane warstwy wykrywania złośliwego oprogramowania uzupełnione o kontrolę Firewall i MDM pozwalają na bezproblemowe usuwanie wszystkich znanych zagrożeń i skalują się do kompletnego rozwiązania EPDR z modułem bezpieczeństwa DNS. Jedna licencja i jedna konsola - Next-Gen Antivirus i MDM zunifikowane dla nienagannego wykrywania wyrafinowanych zagrożeń online, takich jak ransomware, ukryte backdoory, rootkity, ataki brute-force i niewykrywalne złośliwe oprogramowanie. Dodatkowo zdalne śledzenie i zarządzanie urządzeniami z systemem Android, z łatwo dostępnymi funkcjami Locate, Lock i Wipe z konsoli Heimdal MDM.

Ransomware Encryption Protection
- Kompletna ochrona przed oprogramowaniem ransomware
Technologia ochrony przed szyfrowaniem, która zatrzymuje wszelkie epidemie szyfrowania ransomware, uniwersalnie kompatybilna z każdym programem antywirusowym, ale osiągająca to, do czego tradycyjne antywirusy nie są zdolne. Ransomware Encryption Protection jest uniwersalnie kompatybilny z każdym programem antywirusowym, oferując sieci większe możliwości wykrywania i środki do radzenia sobie nawet z najbardziej wyrafinowanym atakiem.

Privilege Access Management
- Skuteczne i wydajne rozwiązanie PAM
Łatwe zarządzanie uprawnieniami użytkowników, zapobieganie zagrożeniom wewnętrznym i wzmacnianie bezpieczeństwa punktów końcowych dzięki jedynemu rozwiązaniu z PAM, z realizacją zerowego zaufania i automatyczną deeskalacją uprawnień użytkowników przy wykryciu zagrożenia. Privileged Access Management charakteryzuje się lekkim i efektownym interfejsem, który daje pełną kontrolę nad sesją użytkownika. Zatwierdzanie lub odmawianie z poziomu pulpitu nawigacyjnego lub w podróży, bezpośrednio z urządzenia mobilnego. Śledzenie sesji, blokowanie dostępu do plików systemowych, kasowanie praw administratora, ustawianie okresu eskalacji i natychmiastowe zamykanie procesów systemowych po wygaśnięciu sesji.

trial

strona www

Ulotka PL

Klasa sprzętu:

 PC  Serwer  Maszyna wirtualna

System operacyjny:

 Windows 7/8/10  Mac OS X 10.7, 10.8 lub 10.9  Linux
 Windows Server 2008/2012/2016  iOS  Android

Przeglądarka:

 Opera  Safari  Chrome  Firefox  Internet Explorer

Zapraszamy do zakupu produktu:

Formularz zapytania


Masz pytanie dotyczące tego produktu?
Prześlij je za pomocą formularza.
Nasz pracownik udzieli Tobie szczegółowej odpowiedzi na zadane pytania.