Bezpieczne dane firmowe
Acronis Wizjonerem w raporcie Gartnera
Mamy do tego narzędzia
Bezpieczna praca zdalna

Funkcjonalność Password Vault Manager już w pełni przeniesiona do Remote Desktop Manager

devolutions-logo.png

Z przyjemnością informujemy, że narzędzie Devolutions Password Vault Manager (PVM) jest teraz w pełni zintegrowane w licencji Remote Desktop Manager (RDM).

Dlaczego producent zdecydował się na taki ruch? Pomimo faktu, że Password Vault Manager jest na rynku już od wielu lat, pomagając użytkownikom nietechnicznym zarządzać hasłami w sposób podobny do Remote Desktop Manager, to jednak nigdy nie został on zaprojektowany z myślą o potrzebach użytkowników biznesowych. Devolutions przez ostatni rok ściśle współpracowało z klientami, aby lepiej zrozumieć specyficzne potrzeby użytkowników biznesowych, co zaowocowało aplikacją internetową Devolutions Password Server, a także rozszerzeniem przeglądarki Devolutions Web Login do wstrzykiwania poświadczeń i automatycznego wypełniania stron internetowych i aplikacji.Jeśli obecnie używasz Password Vault Manager, jest to idealny moment, aby przełączyć się na Remote Desktop Manager, Devolutions Password Server lub Devolutions Password Hub. Będziesz nadal korzystać z tych samych potężnych narzędzi do zarządzania hasłami i intuicyjnego interfejsu użytkownika, a zyskasz wiele nowych funkcji i integracji.

Uaktualnij Password Vault Manager do Remote Desktop Manager za darmo! Obecnie wszystkie funkcje dostępne w Password Vault Manager znajdują się również w Remote Desktop Manager. Zasadniczo Remote Desktop Manager jest tym samym oprogramowaniem, ale ma więcej funkcji. Wraz z wycofywaniem PVM istnieje możliwość bezpłatnej aktualizacji do Remote Desktop Manager! Zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Jeśli jesteś użytkownikiem PVM i nie chcesz przełączać się na RDM, ale nadal chcesz uaktualnić do rozwiązania, które będzie obsługiwane, mamy dla Ciebie również dobre wiadomości! Przez ograniczony czas oferujemy użytkownikom korzystającym z Password Vault Manager zniżki na uaktualnienie do Devolutions Password Server lub Devolutions Password Hub. Aby dowiedzieć się więcej i uzyskać wycenę, skontaktuj się z nami. Uwaga, ta specjalna oferta jest ograniczona czasowo!

Co zrobić, jeśli nie chcesz się przełączać? Jeśli chcesz nadal korzystać z Password Vault Manager, możesz oczywiście to zrobić. Pamiętaj jednak, że producent nie będzie już dostarczać aktualizacji.