Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

E-iceblue

eiceblue-logo-new.png

E-iceblue Ltd. jest uznanym na świecie, posiadającym ponad 10-letnie doświadczenie, dostawcą komponentów do środowisk .NET oraz Silverlight. Celem firmy jest oferowanie najwyższej jakości komponentów do odczytu i zapisu plików biurowych różnych formatów. Dodatki e-iceblue są szeroko wykorzystywane przez większość firm z listy Fortune 500. Codziennie produkty e-iceblue pomagają programistom i administratorom w ponad sześćdziesięciu krajach łatwiej, lepiej, szybciej i bardziej produktywnie rozwijać i dostarczać niezawodne aplikacje.


Lista produktów producenta

spire-xls-logo-new.png
Spire.XLS for .NET

Spire.XLS dla .NET jest profesjonalnym komponentem Excel . NET, który może być używany do dowolnego typu aplikacji .NET, zarówno witryn ASP.NET, jak i aplikacji Windows Forms. Spire.XLS dla .NET oferuje model obiektowy Excel API do przyspieszenia programowania na platformie .NET, umożliwia tworzenie nowych dokumentów Excel z szablonu oraz edytowanie czy konwertowanie już istniejących.

Czytaj dalej

spire-email-logo-new.png
Spire.Email for .NET

Narzędzie Spire.Email for .NET jest profesjonalną biblioteką .NET, przeznaczoną dla programistów do tworzenia, czytania i manipulowania wiadomościami e-mail z dowolnej platformy .NET (C #, VB.NET, ASP.NET). Jako niezależny komponent, Spire.Email for .NET nie wymaga instalacji programu Microsoft Outlook.

Czytaj dalej

spire-pdf-logo-new.png
Spire.PDF for .NET

e-iceblue Spire.PDF for .NET to profesjonalny komponent stosowany do tworzenia, pisania, edytowania, obsługi oraz odczytywania plików standardu PDF bez żadnych zewnętrznych zależności w obrębie aplikacji .NET. Korzystając z tej biblioteki można zaimplementować bogate możliwości tworzenia plików PDF od podstaw lub przetwarzania istniejących dokumentów PDF w całości poprzez C# lub VB.NET bez instalowania programu Adobe Acrobat.

Czytaj dalej

spire-doc-logo-new.png
Spire.Doc for .NET

Spire.Doc for .NET jest profesjonalną biblioteką dla platformy .NET, przeznaczoną specjalnie dla programistów zajmujących się tworzeniem, odczytem, zapisem, konwersją i drukowaniem plików programu Word, które zostały utworzone na jednej z platform .NET (C#, VB.NET, ASP.NET). Ułatwia ona szybkie i wydajne wykonywanie operacji na dokumentach Word. Biblioteka Spire.Doc for .NET jest niezależnym komponent Word .NET i nie wymaga instalowania programu Microsoft Word na danym komputerze. Umożliwia jednak dodanie funkcji tworzenia dokumentu Microsoft Word do dowolnej aplikacji deweloperskiej .NET.

Czytaj dalej

spire-office-logo-new.png
Spire.Office for .NET

Spire.Office for .NET jest kompilacją wszystkich komponentów dla środowiska .NET oferowanych przez firmę e-iceblue. Obejmuje on narzędzia: Spire.Doc, Spire.PDFViewer, Spire.XLS, Spire.PDF, Spire.DocViewer, Spire.Spreadsheet oraz Spire.DataExport. Spire.Office zawiera najnowsze aktualne wersje tych elementów. Dzięki pakietowi Spire.Office for .NET deweloperzy posiadają program mający bardzo szeroką gamę zastosowań.

Czytaj dalej

1