Poznaj nowy Netwrix Auditor 9.9
Mamy do tego narzędzia
Bezpieczna praca zdalna
Backup 5 kont Microsoft 365 za darmo

Cyber Security Summit 2019 już za nami

softworks-logo-br.jpg

W dniu 11 kwietnia 2019 w Warszawie odbyła się pierwsza edycja konferencji Cyber Security Summit, w całości poświęconej kwestiom bezpieczeństwa IT. Dzięki wysokiemu doświadczeniu w projektowaniu i wdrażaniu zaawansowanych rozwiązań zabezpieczeń informatycznych zostaliśmy zaproszeni do współorganizacji tego wydarzenia.

Całodniowy program wypełniony był merytoryką. Blok dotyczący obrony przed atakami z zewnątrz oraz zagrożeniami wewnętrznymi przygotowali specjaliści z firmy Systemy Informatyczne Itxon S.A. O zagadnieniach prawnych opowiedziała Renata Warchoł – Lewicka, prawniczka znająca to zagadnienie z bieżącej praktyki, a o to jak to naprawdę z atakami bywa, wyjaśnił Adam Haertle, ekspert ds. bezpieczeństwa środowisk informatycznych z portalu Zaufana Trzecia Strona prowadząc dwa wykłady: „Jak firmy tracą dostęp do własnych danych – analiza przypadków” oraz „Przebieg i skutki wycieków danych – historie prawdziwe”.

Gospodarze z Systemy Informatyczne Itxon S.A. zaprezentowali dwa tematy: „Kompleksową ochronę danych przed ich utratą lub zaszyfrowaniem” oraz „Wewnętrzne zagrożenia dla bezpieczeństwa firmy. Jak skutecznie chronić swoje dane przed wyciekiem”.