Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Conquest

conquest-logo.png

Conquest Software Solutions to amerykańska firma oferująca zintegrowany zestaw profesjonalnych narzędzi do tworzenia i obsługi baz danych Oracle. Firma została założona w 2002 roku jako mały startup przez grupę byłych konsultantów Oracle i PL/SQL. Obecnie to silny zespół programistów, testerów, architektów oprogramowania oraz rosnąca społeczność programistów i entuzjastów kodowania.

Rozwiązania Conquest usprawniają proces rozwoju, zapewniają jakość kodu, audyt bezpieczeństwa bazy danych oraz dokumentowanie starszego kodu z niezrównanym poziomem szczegółowości. Obecnie firma obsługuje tysiące klientów, w tym marki z listy "Fortune 500", w ponad 52 krajach na całym świecie.

Conquest


Lista produktów producenta

clearsql-logo.png
ClearSQL

ClearSQL pozwala na edycję, formatowanie i analizę kodu Oracle PL/SQL, zliczanie metryk i egzekwowanie standardów kodowania. ClearSQL jest pełnowartościowym analizatorem i edytorem kodu przeznaczonym do zarządzania starszym kodem. Pozwala analizować deklaracje, wyjątki i przepływ sterowania, usuwać anomalie, automatycznie poprawiać i formatować kod PL/SQL oraz wiele więcej.

Czytaj dalej

1