Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Arista Edge Threat Management

arista-edge-threat-logo.png

Marka Untangle to innowator w dziedzinie produktów do cyberbezpieczeństwa zaprojektowanych specjalnie dla rynku małych i średnich przedsiębiorstw, organizacji non-profit, oraz szkół i organizacji rządowych. Zintegrowany pakiet oprogramowania i urządzeń firmy Untangle zapewnia funkcje klasy korporacyjnej i prostotę organizacjom o ograniczonych zasobach IT. Wielokrotnie nagradzane rozwiązania bezpieczeństwa sieciowego firmy Untangle cieszą się zaufaniem ponad 40 000 klientów na całym świecie. Firma istnieje od 2003 roku, swoją siedzibę ma w San Jose w Kalifornii.

W 2022 roku firma została przejęta pod skrzydła Arista Networks, lidera w branży sieci opartych na danych, łączących klienta z chmurą, przeznaczonych dla dużych centrów danych, kampusów i środowisk routingowych. Wielokrotnie nagradzane platformy firmy Arista zapewniają dostępność, sprawność, automatyzację, analitykę i bezpieczeństwo dzięki zaawansowanemu sieciowemu stosowi operacyjnemu.

Arista Edge Threat Management


Lista produktów producenta

untangle-sdwan-logo.png
Micro Edge

Wraz z rozwojem firmy rośnie złożoność infrastruktury sieciowej. Zaawansowane aplikacje biznesowe, takie jak wideokonferencje, VoIP, usługi w chmurze i pamięć masowa, zwiększają zapotrzebowanie na przepustowość infrastruktury internetowej. Te wymagania dotyczące Internetu i potrzeby nowych oddziałów w zakresie łączności oznaczają, że sieć i bezpieczeństwo sieci muszą być dostosowane do wykorzystania przepustowości, chmury oraz nowych urządzeń, a wszystko to przy jednoczesnym ustalaniu priorytetów dla aplikacji o znaczeniu krytycznym dla firmy.

Czytaj dalej

untangle-ngf-logo.png
NG Firewall

Zarządzanie siecią i zapewnienie odpowiedniej ochrony każdego urządzenia może być skomplikowanym i kosztownym zadaniem. Untangle NG Firewall upraszcza bezpieczeństwo sieci dzięki pojedynczej, modułowej platformie programowej, dostosowanej do zmieniających się potrzeb każdej małej i średniej firmy. Zaprojektowany specjalnie dla organizacji o ograniczonych zasobach informatycznych i budżetach, Untangle NG Firewall zapewnia oparty na przeglądarce, responsywny oraz intuicyjny interfejs, który pozwala szybko uzyskać wgląd w ruch sieciowy. Od filtrowania treści po zaawansowaną ochronę przed zagrożeniami, łączność VPN z kształtowaniem aplikacji w celu optymalizacji przepustowości, NG Firewall zapewnia kompleksową platformę bezpieczeństwa sieci dla przedsiębiorstw w każdej branży.

Czytaj dalej

1