Bezpieczne dane firmowe
Acronis Wizjonerem w raporcie Gartnera
Mamy do tego narzędzia
Bezpieczna praca zdalna

Anonsujemy NovaBACKUP 18

novastor-logo.png

Po miesiącach rygorystycznych testów i rozwoju, zespół NovaStor z dumą ogłosił wydanie NovaBACKUP 18. Nowa edycja zawiera więcej funkcji niż kiedykolwiek wcześniej. Ponieważ Microsoft dokonał aktualizacji swoich serwerowych systemów operacyjnych i aplikacji, firma NovaStor zareagowała natychmiast, aby wspierać te technologie - w tym Windows Server 2016, Microsoft SQL 2016 oraz Microsoft Exchange 2016 z opcją granulacji.

NovaBACKUP pełni wspiera tworzenie kopii zapasowych, przywracanie i replikację maszyn wirtualnych uruchomionych w ramach nowego Hyper-V 2016, nie wspominając o licznych ulepszeniach wprowadzonych do tworzenia kopii zapasowych środowisk VMware.  Panel administracyjny w nowej wersji NovaBACKUP oferując możliwość alarmu w czasie rzeczywistym, za pomocą powiadomień e-mail wysyłanych bezpośrednio na wskazany adres.

Tradycja NovaStor w dostarczaniu produktów typu all-inclusive jest kontynuowana z zupełnie nowym dodatkiem – konsolą centralnego monitorowania - CMon, która jest dostępna całkowicie za darmo.  Opcja ta daje użytkownikom NovaStor zdalny, bezpośredni dostęp do stanu zadań tworzenia kopii zapasowych.