Nowe produkty w rodzinie Netwrix
Bogata oferta narzędzi do baz danych
Bezpieczna praca zdalna
Wygodne miesięczne rozliczanie za backup

Acronis wizjonerem w raporcie Gartnera

acronislogo2017.jpg

Niezmiernie miło nam poinformować, iż jeden z producentów w naszej ofercie - Acronis znalazł się po raz drugi z rzędu w kwadrancie Visionary w raporcie Gartner 2021 Magic Quadrant for Data Center Backup and Recovery Solutions. Wcześniej marka umieszczana była dwukrotnie, w latach 2019 oraz 2015 jako gracz niszowy.

Niedawno opublikowany raport firmy Gartner podkreśla silną koncentrację firmy Acronis na branży, w tym rozwiązania do ochrony cybernetycznej klasy korporacyjnej dla branży motoryzacyjnej, opieki zdrowotnej, energetycznej i rządowej. W 2020 roku Acronis wprowadził kilka nowych funkcji zabezpieczeń zarówno na platformach lokalnych, jak i na platformie Backup as a Service (BaaS), aby poprawić ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i zapewnić bezpieczne odzyskiwanie firm wykonujących kopie zapasowe. Firma Acronis została również doceniona za szeroko zakrojone działania w zakresie lokalizacji produktów, ponieważ jej produkty i dokumentacja są dostępne w 25 językach, co stanowi najwięcej spośród wszystkich dostawców ocenionych w badaniu.

Według raportu Gartner Magic Quadrant, wizjonerzy to dostawcy myślący przyszłościowo, którzy stale rozwijają swoje możliwości lub znacznie wyprzedzają rynek, ale których ogólna realizacja nie doprowadziła ich do zaistnienia w kwadrantach Challenger lub Leader. Dostawcy ci wyróżniają się przede wszystkim innowacyjnością produktów i postrzeganymi korzyściami dla klientów.