Bezpieczne dane firmowe
Acronis Wizjonerem w raporcie Gartnera
Mamy do tego narzędzia
Bezpieczna praca zdalna

Acronis True Image 2020 już u nas

acronislogo2017.jpg

Firma Acronis przedstawiła najnowszy produkt z serii True Image. Edycja 2020 zawiera ponad 100 ulepszeń oraz nowe funkcje. Acronis True Image 2020 łącząc niezawodne kopie zapasowe ze sprawdzoną technologią anti-malware, efektywnie chroni wszystkie dane, aplikacje oraz systemy.

Nowe funkcje w Acronis True Image 2020 to:

Podwójna ochrona - Według ekspertów strategia kopii zapasowych 3-2-1 to najbardziej efektywne podejście do ochrony danych. Acronis sprawia, że proces ten jest łatwy i wydajny, automatycznie replikując lokalne kopie zapasowe do chmury, dzięki czemu, na wypadek konieczności przywracania, zewnętrzna kopia zapasowa jest zawsze dostępna. Po pomyślnym utworzeniu pierwszej kopii zapasowej, kopia i replikacja wykonywane są równolegle.

Centrum powiadomień w zasobniku systemowym - Ochrona danych wymaga ciągłego informowania o systemie, plikach i ochronie. Acronis True Image 2020 wysyła do zasobnika systemowego wiadomości, które pozwalają na szybkie monitorowanie statusu kopii zapasowych, otrzymywanie wskazówek odnośnie poprawienia poziomu ochrony i szybkie reagowanie na dowolne problemy.

Tworzenie kopii w wybranych sieciach Wi-Fi - To, gdzie wykonywana jest kopia zapasowa, powinno zależeć od użytkownika. Teraz w prosty sposób można unikać płatnych połączeń i niezabezpieczonych sieci publicznych, które zagrażają danym, wybierając sieci Wi-Fi, za pośrednictwem których kopie zapasowe danych będą tworzone - zapewniając bezpieczeństwo przesyłanych plików.

Niestandardowe zarządzanie zasilaniem - Kopie zapasowe są niezbędne, ale ich tworzenie zużywa prąd. Konfigurowanie kopii zapasowych w taki sposób, aby nie obciążały baterii laptopa jest możliwe w prosty sposób. Można ustawić minimalny poziom naładowania baterii dla kopii zapasowych lub całkowicie zablokować kopie zapasowe na zasilaniu bateryjnym.

Kopie w trybie Power Nap - Użytkownicy komputerów Mac mogą teraz tworzyć kopie zapasowe danych swoich maszyn, gdy te przechodzą w tryb Power Nap. Nie tylko dane komputera Mac zostaną zaktualizowane w trybie Power Nap, ale zmiany te zostaną również zapisane w kopii zapasowej.


Ulepszone najważniejsze funkcje:

Przywracanie z chmury - Przywracanie z chmury powinno być tak proste i wydajne jak tworzenie kopii. Ulepszono leżącą u podstaw technologię kopii zapasowych, aby zapewnić lepszą ogólną wydajność naszego, i tak już szybkiego, przywracania z chmury, osiągając jeszcze szybsze, bardziej niezawodne i stabilniejsze przywracanie z magazynu online.

Wzbogacona funkcja Anti-Ransomware - Ponieważ cyberzagrożenia wciąż ewoluują, bezustannie mechanizm Acronis Active Protection jest stale ulepszany, aby być o krok przed nimi. Nowe modele uczenia maszynowego zwiększają jego skuteczność, a najnowsza wersja zatrzymuje teraz ataki polegające na przerwaniu usługi. Użytkownik zostanie poinformowany o przyczynie monitorowania lub zablokowania określonego złośliwego procesu.

Ulepszona technologia kopii zapasowych - Aby zachować kontrolę nad danymi, użytkownicy potrzebują prostego i wydajnego dostępu do treści zapisanych w swoich kopiach zapasowych. Nowy format kopii zapasowych zapewnia lepszą ogólną wydajność, pozwalając na szybsze przeglądanie kopii w chmurze, zwiększone prędkości wykonywania i przywracania kopii oraz deduplikację danych.